Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TuT WarZ [Dla Nowych i Zapoznanych z ta Gra]


Jestemmadry123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tutorial WarZ

 

Witaj a wiec zaczniemy od poczatku czyli tworzenie postaci.

Gdy wlaczysz gre ujzysz ekran (tabela po lewej i postac na srodku)

Kliknij na dowolne puste miejsce na tabeli.

Wpisz nazwe swojej postaci.

Wybierz tryb - Hardcore = Jedno zycie (umrzesz usuwa ci sie postac)

Survival = Po smierci musisz czekac 1 godzine do nastepnego zagrania na tej samej postaci.

Teraz mozesz zmieniac wyglad postaci Polecam moro albo ciemne.

Gdy wybierzesz ciemne ciuchy bedziesz trudniejszy do zobaczenia w Nocy.

 

 

Interfejs

zombie-mmo-games-the-warz-alpha-screenshot-1.png

W lewym dolnym rogu mamy kolko w srodku (ten czerwony ludek) mamy nasze punkty zycia (HP). Pokazuje nam to ile przeciwnik/zombie/upadek zadal nam obrazen .

 

Na prawo od ludka mamy bialy pasek oznacza on poziom pragnienia (jesli bedzie migac na czerwono musimy sie napic inaczej powoli bedzie odbierac nam HP)

 

Na lewo od ludka mamy poziom glodu tak samo jak przy pragnieniu gdy bedzie migal na czerwono musimy cos zjesc.

 

Dookola tego wszystkiego mamy pomaranczowy pasek ktory oznacza nasza sile inaczej ile sprintu nam pozostalo.

jesli spadnei do zera nasza postac bedzie dyszec. Gdy sprintujemy poziom wody szybciej nam spada.

 

 

Nad nasza energia, glodem , pragnieniem Mamy chat gdy wcisniemy F1 Bedziemy rozmawiac na chatcie Proximity = Osoby widza co piszemy tylko 200 metrow od nas.

Gdy wcisniemy F2 Bedziemy rozmawiac na chatcie ogolnym = kazda osoba na serwerze bedzie to widziec.

F3 Chat clanowy tylko osoby z naszej grupy/clanu beda to widziec.

 

 

Dolny srodek ekranu = Pasek narzedzi na slotach 3,4,5,6 Niemozemy wstawiac broni .

Na slocie 1 mozemy wstawic karabin na slocie 2 mozemy wstawic pistolet/ bron wrecz = Mlotek,Siekiere itp

 

Prawy MPCy rog = Oko poziom na ile zombie nas widza

Ucho = Na ile zombie nas slysza

 

Sterowanie

 

WASD-Poruszanie się

Spacja-Skok

I-Ekwipunek

Z-Położenie się

X-Jeśli masz broń możesz zmienić na :Automatyczną,Pół-Automatyczną,Pojedynczy strzał<-Oczywiście nie każda broń coś takiego posiada

R-Przeładowanie

E-Zebranie przedmiotu

C-Widok z 1 lub 3 osoby(Polecam 3 osobę do chodzenia ponieważ o wiele więcej widać)

M-Mapa

Tab-Pokazuję ilość graczy i nicki

Shift-Sprint

Ctrl-Kucanie

N-Włączanie noktowizora

Jeśli chcesz zmienić widok na 3 osobie z lewej strony na prawą lub odwrotnie-Bierzesz do ręki broń palną lub białą, trzymasz prawy przycisk myszy i wciskasz SHIFT

 

Nigdy bez dobrego wyposazenia nie idz do duzych miast - Campos city , Military base , Boulder city , Clearview

 

 

Globalny inwentarz-

Globalny inwentarz to magazyn ktory mozemy otworzyc tylko jesli jestesmy w Safe Zonie ( Blue Ridge , Goblin Peak , Castle pine )

Safe zony zaznaczone sa na mapie czerwonymi kropkami.

 

Piszcie jak cos zapomnialem Pozdrawiam (pytania co i jak piszcie na Pw lub w poscie jak nie zrozumieliscie )

mca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...