Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] FishBot na PL'u jak nie zostać zbanowanym?


zboqmade2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam . Czytałem wiele artykułów , dostałem nie jednego bana za FishBota lecz chciałbym się dowiedzieć jak tego bana nie dostać .

Wiele użytkowników uważa , że to nie zależy od tego czy masz te hacki czy nie lecz od tego ile spędzasz czasu nad łowieniem ryb .

Podobno admini sprawdzają ile kto czasu łowił i nakładają blokady . Dla nich jest to nie normalne jak ktoś łowi 10-20h .

Pytanie , wie ktoś coś na ten temat , ma ktoś jakąś propozycję wielu osobom by się to przydało .

Moim zdaniem należy łowić 2-3h następnie wylogować sie na 5-10min po czym zalogować na inny kanał Co wy na to?

Pozdrawiam nocnych użytkowników !

MÓGŁBYŚ MNIE DAĆ LAJKA ? :]

Opublikowano

To jest, prote piszą nie odpisujesz masz bana.... Najlepiej łowić ryby w najbardziej zaludniomych grupach, wtedy jest mniejsza szansa na dostanie bana.

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Opublikowano

Ja ustawiam 4 konta , ustawiam windows mode i obserwuje . Ale zmienie miejsce . Będe łowił na moście w Jinno tam gdzie się gre zaczyna . Najciemniej pod latarnią :) Słucham odpowiedzi innych użytkowników :D

MÓGŁBYŚ MNIE DAĆ LAJKA ? :]

Opublikowano

Ja Ci powiem tak. Jak expilem postacie na m2bob to te nie potrzebne mi 30 lvl ustawialem na fishbota. Ustawialem na 48 h i wtedy byl ban. Tak mi sie wydaje ze tak jest po tym ile czasu spedzasz w ogole na danym terenie - czyli nad woda. No bo logicznie komu by sie chcialo przez 40 godzin siedziec i lowic ryby ? :O No chyba ze ktos nacpany na tworcza moc ; D. To jest wszystko po logach. Ostatnio tak samo dostalem bana na 1 lvl na sklepiku gdzie mialem 300kk - solar -. Napisalem i dostalem odpowiedzi ze to wszystko idzie po logach. Logi czyli dokladny zapis informacji o postaci. Wiedzieli nawet z kim handlowalem kiedy jak i czy na pewno to ja bylem na 2 metinach. Mozna ich zaplatywac tak jak robie to od tej pory jak bana dostalem czyli przekladam na jedna postac wszystko potem daje wszystko ziomkowi a ziomek na inne konto wyrzuca mi wszystko na ziemie.

 

Co do fishbota Nie polecam uzywac caly czas. Jak masz nie wiem z 10 postaci 30 lvl To polece Ci stawiac 3 postacie na 5/6 h po czym zmienic na nowe i tak wymieniac. Tak nie ma sensu bo po tych 2 dniach bana wylapiesz na pewno ; ) Mi jak postac jest nie potrzebna to stawiam na rybki raz udalo mi sie nawet wedke na +6 zrobic w 48 h ; o Lepiej uwazac

Opublikowano

Dużo wniosłeś do tematu :) Też uważam ,że to zależy od czasu . A moge łowić fishbotem od Kamera czy lepiej płatnym M2Bob'em?

MÓGŁBYŚ MNIE DAĆ LAJKA ? :]

Opublikowano

Jest masa sposobów, jak mówi Canold najlepsze jest łowienie na przypał, tylko od czasu do czasu patrz czy nikt do Ciebie nie szepta.

Opublikowano

Plan łowienia :

20.00-03.00 cały czas obserwowałem nikt nie pisał

03.00-07:00 spałem

12.00-15.00 cały czas obserwowałem nikt nie pisał

15.01 - wywaliło BAN .

Myśle, że gdybym tego po 12.00 nie nastawiał tylko na inne konto zmienił to bym nie dostał . Ale zgadzam się najciemniej pod latarnią .

MÓGŁBYŚ MNIE DAĆ LAJKA ? :]

Opublikowano

Nie ma zlotego sposobu, nic Cie nie ochroni przed banem bo tak czy siak max po tygodniu wylapiesz bana za fb i tak. Co innego z expbotem.

64lvl na solarze i caly czas na exp bocie i daje sie rade :D

Opublikowano

Rok temu na forum teamowym została umieszczona wiadomość, jeśli przez 4h grasz złowi więcej niż 240 ryb(co jest normalnie nierealne, czyli każda 100% złowiona) to znaczy, że ma fish bota, wtedy system automatycznie blokuje takie konto. Mysle, ze systemu nie zmienili, wiec bezpieczenie jest po 3h lowienia, postawic wolno postac na godzine, nastepnie znów 3h łowić

 

Pozdrawiam ;)

[x] 50 postów

[x] 100 postów

[x] 150 postów

[ ] 200 postów

[ ] 250 postów

[ ] 300 postów

[ ] 350 postów

[ ] 400 postów

[ ] 450 postów

Opublikowano

Ja sam używam fish bota od kamera , i powiem ci ze jak łowiłem na odludziu prawie na samym końcu mapy to często dostawałem bana a teraz za czołem łowidz bardzo blisko miasta i jeszce nie dostałem bana od 1 miesiąca , ponieważ gm-owie myślą ze fish boty sie zazwyczaj ukrywają i tak samo ludzie robią idą na koniec mapy a gm tam tylko czeka ;D

Opublikowano

Rok temu na forum teamowym została umieszczona wiadomość, jeśli przez 4h grasz złowi więcej niż 240 ryb(co jest normalnie nierealne, czyli każda 100% złowiona) to znaczy, że ma fish bota, wtedy system automatycznie blokuje takie konto. Mysle, ze systemu nie zmienili, wiec bezpieczenie jest po 3h lowienia, postawic wolno postac na godzine, nastepnie znów 3h łowić

 

Pozdrawiam ;)

 

 

Właśnie testuje twój sposób w M2Bobie 2.0.2 ale trochę nie chce mi się wierzyć że są w stanie zrobić takie zabezpieczenie.

W M2Bobie jest taka funkcja w FB która jednak doskonale się do tego nadaje, ustawiłem, żeby co 3H robił przerwy na 0,5 H.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...