Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][BEZ HAMACHI][WL][10 SLOTÓW][1024MB Ram] Kwadratowa Wyspa :)


Gość Szaki22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezentacjax.png

Kwadratowa Wyspa

informacjeo.png

083.gif Adres IP:s103.csrv.pl:15697

083.gif Typ Serwera:HardCore

083.gif Potwory:Tak

083.gif Zwierzeta:Tak

083.gif PvP:Tak

083.gif Premium:Nie

083.gif Sloty:10 narazie ;)

083.gif Biala Lista:Tak

083.gif Nether:Tak

083.gif On/Off: ikonkabf.png

 

pluginyy.png

Podobne do tych co na kwadratowej masakrze ;)

ekipab.png

kdas [Admin]

infododatkowe.png

Start PRAWDOBODOBNIE jutro godzinę napiszę jutro rano ;)

 

 

 

bydawidhard.png

Napiszcie podania według tego schematu

Nick:

O sobie:

 

Wiek nie jest ważny liczy sie zabawa ;)

Opublikowano

Nie Polecam ! Na serwerach Psuje mapę ( Wylewa lawę i wodę gdzie popadnie ) .

Naprawdę nie polecam gry na tym serwerze !

Opublikowano

Wyzywał Wcale że nie masz jakieś dowody że wyzywałem???

nie griefowałem

Zabiłem???? jak już to WY WSZYSTKICH GRACZY!!!

Admini na ich serwerze to jakieś bachory dlaczego? dlatego że robią sobie ze wszystkich żarty

a ty twisted przestań komentować bo też jesteś adminem serwera onet1001

Widziałem ciekawe opinie w waszej prezentacji serwera poczytaj je sobie

 

PS.wylawałem lawę bo wszyscy się zabijali a wy co??? jakies tysiące bałwanów na serwerze porobiliscie piorunami strzelacie... bez komentarza

Ja nie miły?? chyba ja jako jedyny byłem miły mało co pisałem na czacie.

Oraz proszę nie psujcie mi prezentacji jakimiś bzdurami

Opublikowano

ja wyzywam??? może napisałem że serwer jest żałosny -_- bo admini trolują

Nerwicy przez ciebie dostanę

dasz ssy jak ja wylawałem lawę? hmm nie obchodzi mnie to i lepiej dodaj ssy jak ty psułeś własną mapę i zabijałeś innych graczy mam na to dużo dowodów w twojej prezentacji serwera jest tego pełno

Dodam kilka cytatów:

 

Nie polecam serwera, zostałem zabity przez jakichś dwóch adminów piorunem trzy razy. Chodzi o sam fakt, że ADMIN zabija graczy. Jeszcze raz nie polecam. Jeśli chcecie marnować czas - zapraszam, jeśli jednak szukacie serwera na którym można coś porobić - odradzam

Opublikowano

Nick:Bowi

O sobie:Jestem miły wesoły lubie grac w piłke nozną i grac w minecraft oczywiscie

Przykro mi ale serwera nie będzie powód: onet i twisted już totalnie popsuli mi opinie.

Proszę o zamknięcie tematu dziękuje :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...