Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

■ Zapowiedź ■ FairPlayGame [HalfSurvival] ■ [TS3][24/7][Dedyk] ■ Najlepszy Serwer.! ■ Ogarnięta administracja.


FairPlayG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

FairPlayGame [HalfSurvival]

 

adresip.png

Serwer: 178.33.78.20:2013

TS3: 178.33.78.20

 

 

informacjed.png

 

myslnik.pngTryb rozgrywki: HalfSurvival (Survival+FreeBuild)

myslnik.pngBiała lista: Nie

myslnik.pngIlość slotów: 15(w każdej chwili można spokojnie powiększyć)

myslnik.pngZwierzęta: Tak

myslnik.png Potwory: Tak

myslnik.png PvP: Tak

myslnik.png Premium: Nie

 

ekipal.png

FrxX - Właściciel

MoHiToS - HeadAdmin

mkonczak - Administratorka

Cichacz - Administrator

Pinecha08 - Moderator

dodatkoweinformacje.png

Mamy przyjemność zaprosić Was na nietypowy serwer, którym jest nasz Half-Survival. Jedyne czym różni się ten serwer od prawdziwego Survivalu, to fakt, iż można mieć prywatne skrzynki oraz cuboid w wybranym miejscu 20x20. Posiadamy również ogarniętą administrację, która ma już doświadczenie w adminowaniu na serwerach MC. Mamy nadzieję, że znajdzie się chociaż paru zwolenników tego Odmieńca.

Serwer stoi na potężnej maszynie i zapewniamy że lagów nie będzie;)

Serwer jest opłacony na bardzooo długi czas, więc nie musicie się obawiać że serwer padnie po miesiącu z powodu braku pieniędzy na opłacenie;)

Codziennie eventy.!

Niedługo konkursy na GiftCode.!

=============================================================

Aby dostać działkę wystarczy ZBUDOWAĆ dom i napisać do admina:)

=============================================================

Także osoby które napiszą swój nick mają szanse wygrać konto VIP na 30 dni.!

=============================================================

Opublikowano

Imię: Arkadiusz

Wiek: 15

Nick: KaSamaPL

Staż w Minecraft: Od Aplha

TS3 + mikro : Tak/Nie Tak

Doświadczenie: Spore

Coś o sobie:Nazywam się Arkadiusz , mam 15 lat . Gram wmiecraft od apha zam dużo komend itp :)

x



Opublikowano

Imię:Kacper

Wiek:13

Nick:TheKosiarz1999

Staż w Minecraft:Od classic

TS3 + mikro : Tak/Nie:Tak

Doświadczenie:Gry komputerowe

Coś o sobie:Nazywam sie kacper lubie gry komputerowe :) gram w minecraft od wersji classic :P

Komputer:


- Intel Core i7-4690k (procesor)


- Gigabyte GeForce GTX 970 G1 Gaming (karta graficzna)


- ASRock H97 Anniversary (płyta główna)


550711472294225736658.png

Opublikowano

Imię: Bartek

Wiek: 14 lat

Nick: Pinecha08

Staż w MC: Długo nie pamiętam już dokładnie..

TS3 + Mikro: Mam

Doświadczenie: Jakieś jest

Coś: Pytaj a Ci odpowiem.

Cześć.

Opublikowano

Imię: Łukasz

Wiek: 13

Nick: MysterCrash

Staż w Minecraft: 2l.

TS3 + mikro : Tak/Nie Tak

Doświadczenie: Znam większość przydatnych komend, miałem swój serwer [W-L] oraz na wielu innych miałem range administratora lub moderatora.

Coś o sobie: Pochodzę z Krakówa a dokładniej z małego miasteczka Dobczyce, obecnie uczęszczam do klasy I Gimnazjum Informatycznego Matematycznego, interesuję się programowaniem w LUA oraz C++ oraz sportem.

 

Pozdrawiam, MysterCrash Jbc. zgłaszam się do konkursu na VIP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...