Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Km i wh na glador s2 proszę fast


Lux80

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://metin2mod.tk/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/671431-dlwait-hack-by-xtymekx/
http://www.mpcforum.pl/topic/624390-dlwh-by-pekuei-2012/
http://www.mpcforum.pl/topic/644518-dl-waithack-by-1ooproyt2/
http://www.mpcforum.pl/topic/745528-dl-waithack-by-g00d/
http://www.mpcforum.pl/topic/738344-dlwaithack-paradisemt2/
http://www.mpcforum.pl/topic/772570-dlwaithack-balantia/
http://www.mpcforum.pl/topic/771803-dlbalantia-wh-na-klienta/
http://www.mpcforum.pl/topic/770960-dlwh-na-serwery-prywatne-2010/

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Serverinfo pod moda :

http://speedy.sh/D8u8y/gladorS2.rar

https://www.virustotal.com/file/2992fcecb5026b6000f6c5c01e28807218f75277fdc71b82bea640cc0bbe782b/analysis/1357594406/

Opublikowano

Napiszę wam krótka instrukcję jak to zrobić.

Potrzebne rzeczy :

- kamermod na SF

- pliki do podmiany http://www.mpcforum.pl/topic/817240-dl-mod-glador-s2-by-esperanza123/ lub http://www.mpcforum.pl/topic/820351-dl-gladors2-mod/

- klient najlepiej spatchowany.

 

Instrukcja:

 

1. Instalujecie kamermoda w kliencie spatchowanym

2. Podmieniacie pliki

3. Gracie

 

A co do WH to SPAT podał wam wszystkie które są na ten serwer.

Opublikowano
http://www.mpcforum.pl/topic/745528-dl-waithack-by-g00d/
http://www.mpcforum.pl/topic/738344-dlwaithack-paradisemt2/
http://www.mpcforum.pl/topic/772570-dlwaithack-balantia/
http://www.mpcforum.pl/topic/671431-dl-wait-hack-by-xtymekx/

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...