Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy warBot jest groźny czyli czy kogoś zbanowali za niego albo cos


karolek21

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Srata tata

 

Ja mam low acc któe wbijam only WB.

39 lvl ponad 1,6 mln dinarsów ;>

 

Od 2-3 miesięcy go puszczam.

 

Nie puszczaj WB na 16h i tak codziennie bo to będzie dziwne. Ja w tygodniu może puszczam przez 4 dni po 12h.

 

 

 

Każdych cheatów trzeba używać z GŁOWĄ.

"Za te wszystkie wybryki teraz najmocniej żałuje

powiem tylko przepraszam , bo tylko tyle umiem"

Opublikowano

ahahahahah włamuje się do bazy hahahah

On emuluje klienta warrocka pakietami...

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

Opublikowano

Mogą Cię zbanować , tylko jeśli mają dowody. Np mogą zobaczyć twoje K/D i sprawdzić, czy kupiłeś restart K/D. Jeśli zobaczą, że nie kupiłeś to ban natychmiastowy.Ale zawsze możesz zmienić IP.

1357040469-U286162.png
Opublikowano

Mogą Cię zbanować , tylko jeśli mają dowody. Np mogą zobaczyć twoje K/D i sprawdzić, czy kupiłeś restart K/D. Jeśli zobaczą, że nie kupiłeś to ban natychmiastowy.Ale zawsze możesz zmienić IP.

 

Nie muszą mieć dowodów. Wystarczy zwykłe podejrzenie gracza, on może do nich napisać, a nexon może, ale nie musi sprawdzić raport.

Powiem ci tak: Jeśli masz jakieś konto, na którym dotychczas grałeś bez hacków i wydałeś troche kasy na bronie itp, ale nie chce ci się wbić jakiegoś lvl'a to nie warto używać warbota. A gdybyś chciał sprzedać np. konto? Bana mogą dać nawet po roku.Po za tym myslisz, że oni nie mają sposobów na zmienne IP?

1361453243-U739101.png



Opublikowano

Ze co ? czemu jak bede mial premium to nie dostane bana? nie rozumiem !

Premium daje tylko dodanie wiecej konto nic po zatym ;/

 

 

@Edit: Wilczek a jaki masz lv ze jestes taki znawca w WarRocku ?

07422092377787152026.jpg

Opublikowano

Jachna Twoja historia bardzo mnie wzruszyła. Wszyscy wiemy, że jesteś proffesionalnym graczem War Rock'a ale nie musisz się tym chwalić.

Może nie każdy tak dobrze jak Ty z WR, ale wiesz, nie warto się przechwalać.

 

Koniec dyskusji, bo widzę, że same warny i bany się posypią.

Ten temat zostaje zamknięty ze względu na duży spam.

 

Do autora tematu, żeby nie było niejasności za WarBot'a możesz dostać bana.

 

Do userów jeśli chcecie sie kłocić kto jest od kogo lepszy, to idźcie sobie na PW, nie zaśmiecajcie działu.

btw kłotnia to nie jest najlepsze rozwiązanie problemu.

 

Unlike,

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...