Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[KONKURS] Składanie zestawów


TrueFaith

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

konkursyo.png

 

W związku, z przypływem userów do naszego działu mam zaszczyt ogłosić konkurs.

Konkurs polega na złożeniu komputera pod gry, z budżetem podanym w osobnym temacie (Sama skrzynia)

Zestawy oceniane będą pod względem nowszych gier ramożernych i wspierających AMD (co nie dyskwalifikuje intela)

zasadyk.png

 

 

1. Przekroczenie budżetu = odrzucenie pracy.

2. Można oddać tylko jeden zestaw.

3. Skopiowanie cudzej pracy = 5%, dyskwalifikacja, ban na 3 dni.

4. Oceniane są tylko "koszyki" ze strony morele.net.

5. Zestaw musi mieć podpis "na konkurs mpc".

 

Zestawy będą oceniać:

 

- Anoizm

- TrueFaith

 

O 16:30 w niedzielę zostanie zrobiony nowy temat z budżetem.

Koszyki z zestawami można dziś na PW od 16:30 do 17:30

 

nagrodyn.png

 

 

1.Miejsce - Blue Member + talon -10%

 

2.Miejsce - Talon na -10%

 

3.Miejsce - Talon na -5%

 

 

__________________________________________________________________________________

 

Wyniki w Poniedziałek !

 

 

Pozdrawiam TrueFaith

Opublikowano

Oczywiście, ale proponuję wcześniej przygotować tekst bo możesz nie zdążyć (parę min na wklejenie żeby plagiatów nie było)

Opublikowano

Wcale, może być co najwyżej mniej (dam taki budżet ze spokojnie, nie trzeba będzie ciąć)

 

W przypadku dużego budżetu za duży odchył w dół = odrzucenie pracy (ma być wykorzystane maks co się da)

Opublikowano

O to chodzi żeby plagiatów nie było, co z tego że będzie 5h na oddanie linku jak użytkownicy później zaczną kopiować :P

 

Chyba że takie same prace = wygrywa ten kto szybciej dał

Opublikowano

O to chodzi żeby plagiatów nie było, co z tego że będzie 5h na oddanie linku jak użytkownicy później zaczną kopiować :P

 

Chyba że takie same prace = wygrywa ten kto szybciej dał

Nie to nie ma sensu, że ten kto szybciej xD

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

W przypadku gdy będą takie same zestawy będzie dogrywka tzn pojedynek tych dwóch osób i zestaw tej osoby która wygra będzie mógł być oceniany

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Hmm a nie byłoby łatwiej, żeby ten, kto chce wziąć udział w konkursie wysyłał zestawy tobie na PW? A po zakończeniu terminu wystawiania zestawów wrzuciłbyś wszystkie do 1 posta. Chyba taki sposób wyeliminowałby albo chociaż maksymalnie zminimalizował prawdopodobieństwo plagiatu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...