Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zaostrzenie regulaminu, kradzież intelektualna.


Marcuśny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Dzisiaj napotkałem szczyt chamstwa chodzi mi o jednego z userów który zmieni jedną linike kodu jakiegoś cheata i podpisuje go pod siebie.

Jest to zwykła kradzież bo spolszczenie czy zmienie liniki nie robi z niego autora a wszystko podpisuje pod siebie.

przykłady.

http://www.mpcforum.pl/topic/802640-downloadbs-na-kazdy-serwer-z-obejsciem-5-slotow/

BS napisany przez frealsharka edytowana linika kodu i już podpisany pod siebie "SwitchBot by Vito Corleone"

 

http://www.mpcforum.pl/topic/802639-dlmh-v20-by-vito-global-p-serv/

Nastepne spolszczone i oczywiście podpisany pod siebie.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/802633-dlspambot-v2-global-p-serv/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/802641-dlmini-buff-bot/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/803016-mini-questyang-debuger/

 

A tutaj to już naprawde szczyt chamstwa

Kopia kodu z epvp i dodana stpoka przez plagiatora

"

######### Vito Corleone #############

######### Jest to testowa wersja #############

######### Kod testowy, sprawdzany #############

######### server infomation #############

"

http://www.mpcforum.pl/topic/802644-tutjak-zrobic-auto-logowanie-w-notatniku-py

 

Wiec proponuje zaostrzyć regulamin bo raportowanie itp nic nie skutkuje a jest to czysta kradzież

oczywiście nie chodzi mi tylko o tego usera, ale na tą chwile szukałem i tylko jego plagiaty widziałem a jest tego wiele i nic nie jest z tym robione.

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Prosze bardzo nastepne.

90% jego tutoriali o cheatach czy questach to same plagiaty z innych for.

http://www.mpcforum.pl/topic/803016-mini-questyang-debuger/

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Jak to zaostrzyć? Za plagiaty są bany. Lecz za taką ilość, to wlepić mu perma i po problemie.

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

Jak to zaostrzyć? Za plagiaty są bany. Lecz za taką ilość, to wlepić mu perma i po problemie.

To raportuj powodzenia można to zgłaszać i tak tematy dalej wisza

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Kolego , we wszystkich moich poradnikach , są źródła ;)

wiec nie wiem czemu sie spinasz ?

 

 

Jak to zaostrzyć? Za plagiaty są bany. Lecz za taką ilość, to wlepić mu perma i po problemie.

 

To nie plagity tuty ,cheaty do każdego jest źródło :)

 

//Co do questa masz dopiske ze quest z serwera emperius.

 

 

 

DO PIECA Z NIM! xD

 

on chce na mentora isc i kida dlatego tyle tutów robi

 

ja nie muszę mieć rangi by udzielać pomocy innym ja nie lece

na rangę tak jak ty ;)

 

 

//PS CZEMU DAJESZ STARY LINK DO AUTOMATYCZNEGO LOGOWANIA BEZ AUTORSTWA ITD ?

http://www.mpcforum....w-notatniku-py/

 

w 2 wersji masz dopiski autorstw itd :

######### By KaMeR1337 #############
######### Wstawka By Vito Corleone #############
######### Jest to testowa wersja #############
######### Kod testowy, sprawdzany #############
######### server infomation #############

 

]Wiec proponuje zaostrzyć regulamin bo raportowanie itp nic nie skutkuje a jest to czysta kradzież[/b]

 

Czysta kradzież by była gdybym się pod tym podpisał

bez żadnej dopiski , źródła kolego.

363451410787081286162.png


Opublikowano

Kolego , we wszystkich moich poradnikach , są źródła ;)

wiec nie wiem czemu sie spinasz ?

 

 

 

 

To nie plagity tuty ,cheaty do każdego jest źródło :)

 

//Co do questa masz dopiske ze quest z serwera emperius.

 

 

 

 

 

ja nie muszę mieć rangi by udzielać pomocy innym ja nie lece

na rangę tak jak ty ;)

 

 

//PS CZEMU DAJESZ STARY LINK DO AUTOMATYCZNEGO LOGOWANIA BEZ AUTORSTWA ITD ?

http://www.mpcforum....w-notatniku-py/

 

w 2 wersji masz dopiski autorstw itd :

######### By KaMeR1337 #############
######### Wstawka By Vito Corleone #############
######### Jest to testowa wersja #############
######### Kod testowy, sprawdzany #############
######### server infomation #############

 

 

 

Czysta kradzież by była gdybym się pod tym podpisał

bez żadnej dopiski , źródła kolego.

 

Wystarczy że podpisujesz to pod siebie tzn: "by Vito Corleone" Jak nawet kod nie jest twój edytujesz sobie linike kodu i podpisujesz pod siebie?

a źródła dodałeś bo ci moderatorzy kazali.

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Wystarczy że podpisujesz to pod siebie tzn: "by Vito Corleone" Jak nawet kod nie jest twój edytujesz sobie linike kodu i podpisujesz pod siebie?

a źródła dodałeś bo ci moderatorzy kazali.

 

Są wyjątki gdy dodaje taka dopisek,

wtedy gdy cheat nie działa i go naprawiam,

lub jest po niemiecku a ja go tłumacze ;]

 

 

//a źródła dodałeś bo ci moderatorzy kazali.
- Nie nie , nie kazali , dodałem bo szanuje autora pracy ;)

 

 

ja lece , bo ten temat to chyba jakiś Joke , jak by tak było

to bym dawno kolego miał bana bb ;)

 

 

// ps robiąc takie tematy nie uzasadnione nie sprawdzone

czy posiadają dopiski , źródło , myślisz ze zyskasz na fejmie ?

mylisz się , pewnego dnia poślizgniesz się i upadniesz ; ]

363451410787081286162.png


Opublikowano
Są wyjątki gdy dodaje taka dopisek,

wtedy gdy cheat nie działa i go naprawiam,

lub jest po niemiecku a ja go tłumacze ;]

 

To nie uprawnia cię do podpisywania kodu pod swój, jak dajesz "by Vito..." to automatycznie podpisujesz sobie kogoś kod

 

- Nie nie , nie kazali , dodałem bo szanuje autora pracy ;)

Ta?

3gi91q.jpg

cbkop9.jpg

 

Jak byś szanował kogoś prace to byś nie edytował bez zgody autora i nie podpisywał pod siebie:)

 

// ps robiąc takie tematy nie uzasadnione nie sprawdzone

czy posiadają dopiski , źródło , myślisz ze zyskasz na fejmie ?

mylisz się , pewnego dnia poślizgniesz się i upadniesz ; ]

 

że ty lecisz na jakiś "fejm" to nie znaczy, że każdy:)

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

To nie uprawnia cię do podpisywania kodu pod swój, jak dajesz "by Vito..." to automatycznie podpisujesz sobie kogoś kod

 

 

Ta?

3gi91q.jpg

cbkop9.jpg

 

Jak byś szanował kogoś prace to byś nie edytował bez zgody autora i nie podpisywał pod siebie:)

 

 

 

że ty lecisz na jakiś "fejm" to nie znaczy, że każdy:)

 

Kolego to bylo w 1 temacie , w innych nie było ;)

Ja nie lece na fejm już mowiłem lubie pomagać;)

I tak nie dostane bana bez powodu pozdrawiam.

363451410787081286162.png


Opublikowano

Kolego to bylo w 1 temacie , w innych nie było ;)

Ja nie lece na fejm już mowiłem lubie pomagać ;)

I tak nie dostane bana bez powodu pozdrawiam.

Weź sobie w swoj profil i zobacz w ile tematach masz dopisek podaj źródło

 

Co do bana, nie napisałem tego tematu żeby cie ukarali tylko żeby zmienić regulamin

A czy bez powodu to ja nie wiem bo wszystko co niezgodne z Polskim prawem na MPC jest zakazane(reg. globalny), a kradzież intelektualna jest w Polskim prawie zakazana.

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Arcymistrz
Opublikowano

Kolego , we wszystkich moich poradnikach , są źródła ;)

wiec nie wiem czemu sie spinasz ?

 

 

 

 

To nie plagity tuty ,cheaty do każdego jest źródło :)

 

//Co do questa masz dopiske ze quest z serwera emperius.

 

 

 

 

 

ja nie muszę mieć rangi by udzielać pomocy innym ja nie lece

na rangę tak jak ty ;)

 

 

//PS CZEMU DAJESZ STARY LINK DO AUTOMATYCZNEGO LOGOWANIA BEZ AUTORSTWA ITD ?

http://www.mpcforum....w-notatniku-py/

 

w 2 wersji masz dopiski autorstw itd :

######### By KaMeR1337 #############
######### Wstawka By Vito Corleone #############
######### Jest to testowa wersja #############
######### Kod testowy, sprawdzany #############
######### server infomation #############

 

 

 

Czysta kradzież by była gdybym się pod tym podpisał

bez żadnej dopiski , źródła kolego.

 

Ale dowaliłeś. Harnaś lecący na rangę. Beka roku.

Opublikowano
ja nie muszę mieć rangi by udzielać pomocy innym ja nie lece

na rangę tak jak ty ;)

jebłem

nie mów mi ,że pomagasz bezinteresownie ,nie kłam nas tutaj w żywe monitory

zaostrzyc do perma i tyle

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...