Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Surv + Frakcje+ Kasa ! Panuhowo !Nowy ser!0 Lagów ! Rekrutacja na admina 0N !


takak5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panuhowo !!

 

 

 

 

 

 

TYP: Survival+Frakcje

 

Sloty: 40 !!!

 

 

IP: spo.owncraft.pl:25878

 

Zwierzęta: Tak

 

PvP: Tak

 

Premium: Nie

 

Nether: Tak

 

BialaLista: Nie

 

Tanie rangi !!!

 

 

 

Więcej info na GG: 40199999 !!!!!!!

 

 

Rekrutacja on na admin!!

 

Wzór!:

 

 

Imie:

 

Wiek:

 

Nick:

 

Dlaczego ty?:

 

Komendy 1/10:

 

Podania pisać w komentarzach !:

Opublikowano

Imie : Patryk

 

 

Nick : DwarfSpyker

 

 

Wiek : 13 lat

 

 

Dlaczego ty : Mam spore doświadczenie w prowadzeniu i moderowaniu serwerów . A ponadto jestem człowiekiem spokojnym , opanowanym .Potrafie również rozstrzygać różnego typu spory oraz pomagać graczą w ich problemach . Moge także zajmować się budową różnych atrakcji na serwerów od aren po różne mechanizmy aż po skomplikowane parkoury . Posiadam również skype więc można się ze mną komunikować 24/7 . Dziennie sporo czasu moge poświęcic na pomoc serwerowi to chyba tyle .

 

Komendy : 8/10 przez sporą przerwe w minecrafcie ;)

 

 

Pozdrawiam Patryk .

Opublikowano

Imie: Daniel

 

Nick: Zaduszny

 

Wiek:12

 

Czemu Ty: Mam sporo doswiadczenie W Minecraft Mialem wiele razy admina lub moderatora. Ogarniam pluginy Umiem robic spawnery kazdego Potworka!

 

 

Pluginy 9/10

Opublikowano

Imie: Damian

 

 

Wiek: 15 lat

 

 

Nick: Demors

 

 

Dlaczego ty?: Moge poświecić dużo czasu. Mam wiele dobrych pomysłow na serwer. Potrafie budować na dość wysokim poziomie. Byłem kiedys adminem więc mam pewne doświadczenie. Dobrze dogaduje sie z graczami. Jestem nowy na serwerze więc nie będe posiadał faworytów. Nie będe dawał itemów nowym. Z checia bede pomagał graczom. Moge pomagac wymyślac nazwy. Bede wręcz tepił Cheaterów. Jak będzie potrzeba będe sprawdzał skrzynie graczy czy nie mają x-reya. Znam wiele tricków w mc wiec cziterzy nie beda mnie oszukiwac. Sądze że jestem powazny i odpowiedzialny. Posiadam Mikro, tsa i Skype.

 

 

Komendy 1/10: 6/10 dawno temu byłem adminem bo wybrałem droge gracza, ale chce powrocic i pomagac graczom.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...