Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[New] Nowy serwer Surv + Frakcje+ Kasa ! OTWARCIE 17:00 ! Rekrutacja na admina 0N !


takak5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowy serwer !!

 

 

 

 

 

 

TYP: Survival+Frakcje

 

Sloty: 32!

 

 

IP: spo.owncraft.pl:25878

 

Zwierzęta: Tak

 

PvP: Tak

 

Premium: Nie

 

Nether: Tak

 

BialaLista: Nie

 

Tanie rangi !!!

 

 

 

Więcej info na GG: 40199999 !!!!!!!

 

 

Rekrutacja on na admin!!

 

Wzór!:

 

Kontakt Skype/GG:

 

 

Imie:

 

Wiek:

 

Nick:

 

Dlaczego ty?:

 

Komendy 1/10:

 

Podania pisać w komentarzach !:

Opublikowano

Imie : Kuba

 

 

Nick : CosaTM

 

 

Wiek : 17 lat

 

 

Dlaczego ty : Mam spore doświadczenie w prowadzeniu i moderowaniu serwerów . Sam posiadałem pare takich jak Camorra Skyblock , 4Fun MC itp . A ponadto jestem człowiekiem spokojnym , opanowanym .Potrafie również rozstrzygać różnego typu spory oraz pomagać graczą w ich problemach . Moge także zajmować się budową różnych atrakcji na serwerów od aren po różne mechanizmy aż po skomplikowane parkoury . Posiadam również ts / skype / gg więc można się ze mną komunikować 24/7 . Dziennie sporo czasu moge poświęcic na pomoc serwerowi to chyba tyle .

 

Komendy : 8/10 przez sporą przerwe w minecrafcie ;)

 

 

Pozdrawiam Cosa .

x2n.png

Opublikowano

Imię : Patryk

 

Wiek : 13

 

Nick : DwarfSpyker

 

Dlaczego Ty ? : Gram w minecrafta od 3 lat . Więc wiem co nie co . A więc tak , na wielu serwerach mialem Admina , Moda . Umiem zatrzymać miłą atmosferę . Posiadam talent budowlany . Oczywiście mam Skype . Sporoo czasu poświęcam serwerom .

 

Komendy : 7-10/10

 

Pozdrowienia Patryk . ;)

Opublikowano

Imie: Jakub

 

Wiek: 13

 

Nick: Xardas399

 

Dlaczego ty?: Sam kiedyś posiadałem serwer choć to nie ważne ale lubie grać na serwerach i znam dużo komend i całkiem długo przesiaduje. Umiem rozwiązać problemy graczy np: kłotnie itp. Posiadam Team Speak 3, GG, Skype.

 

Komendy 1/10: 7

 

Mam nadzieje że serwer wystartuje o 17:00

Opublikowano

Imie: Jakub

 

Wiek: 13

 

Nick: Xardas399

 

Dlaczego ty?: Sam kiedyś posiadałem serwer choć to nie ważne ale lubie grać na serwerach i znam dużo komend i całkiem długo przesiaduje. Umiem rozwiązać problemy graczy np: kłotnie itp. Posiadam Team Speak 3, GG, Skype.

 

Komendy 1/10: 7

 

Ogółem serwer fajny!!!

Opublikowano

Kontakt Skype/GG:GG :23499516

 

 

Imie: Patryk

 

Wiek: 14

 

Nick: DuchuPL

 

Dlaczego ty?: Ponieważ kilka razy bylem na serverach modem admem. Siedze na kompie ok. 2 godz znam dużo komend ale sie jeszcze ich ucze ,dlatego dalem 6/10

 

Komendy 1/10:6/10

Opublikowano

Imie : Kuba

 

 

Nick : CosaTM

 

 

Wiek : 17 lat

 

 

Dlaczego ty : Mam spore doświadczenie w prowadzeniu i moderowaniu serwerów . Sam posiadałem pare takich jak Camorra Skyblock , 4Fun MC itp . A ponadto jestem człowiekiem spokojnym , opanowanym .Potrafie również rozstrzygać różnego typu spory oraz pomagać graczą w ich problemach . Moge także zajmować się budową różnych atrakcji na serwerów od aren po różne mechanizmy aż po skomplikowane parkoury . Posiadam również ts / skype / gg więc można się ze mną komunikować 24/7 . Dziennie sporo czasu moge poświęcic na pomoc serwerowi to chyba tyle .

 

Komendy : 8/10 przez sporą przerwe w minecrafcie ;)

 

 

Pozdrawiam Cosa .

 

 

Przyjęty dodaj do kontaktór marcingolenia2 !!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...