Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7][Moce][Bossy][NoLag] Najlepiej Opracowany Serwer 4Fun/PvP Wobex


Qwant1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Najlepszy Serwer PVP - Wobex

 

informacje2.png

 

strzalka.gifTYP: PvP/4Fun

strzalka.gifSloty: 40

strzalka.gifIP: minecraft.wobex.com.pl lub 188.165.75.199

strzalka.gifPotwory: Włączone

strzalka.gifZwierzęta: Włączone

strzalka.gifPvP: Włączone

strzalka.gifPremium: Wyłączone

strzalka.gifNether: Wyłączony

strzalka.gifBialaLista: Wyłączona

 

 

Administracja4.png

MaRsOnIx . Nikeman , never1908

 

pluginy2.png

Dużo ciekawych pluginów które urozmaicają rozgrywkę.

 

InformacjeDOT2.png

Na serwerze jest dużo ciekawych dodatków które coraz lepiej urozmaicają rozgrywkę np : areny z bossamy . moce na zbrojach , na łukach , rangi za zabijanie i wiele wiele więcej !

Serdecznie Zapraszam !

 

Chwilowo mamy problem z dns dlatego poleca się wchodzić pod IP :

188.165.75.199

Opublikowano

Przypominam, że refresh można robić co 24h. A co do serwera, to mam ogółem duże lagi.

,,Bo bez adrenaliny życie jest nudne" ~Ja.

4tx441.jpg

 

Opublikowano

Zapraszam na serwer DEDYK, 150 Slotów, 0 LAGÓW!, 10GB RAM, Darmowa Ranga Super Gracz, Mili Gracze I Co Najważniejsze Pomocna Administracja!

- Tryb rozgrywki: Wojny Gildii + Survival

- Biała lista: Nie

- Dedyk?: Tak

- Ilość slotów: 150

- Zwierzęta: Tak

- Potwory: Tak

- Nether: Tak

- Premium: Nie

- PvP: Tak

- Adres IP: mc.napieprzamy.pl

- TeamSpeak3: Tak

- Adres IP TS3: ts.napieprzamy.pl

Myślisz, że to głupi serwer i nie wierzysz w to co piszę? Wejdź na serwer i się przekonaj, że to prawda!

Opublikowano

Przypominam, że refresh można robić co 24h. A co do serwera, to mam ogółem duże lagi.

Żadnych lagów nie ma na serwerze

Opublikowano

Serwer fajny, ale jebie tą opinie lagi. :3

 

 

@ed

 

Radze ci zmienić ilość slotów, bo na takich lagach to kit :L

 

@ed2

 

Lub wgrać plugin Anti-Lag

  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...