Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Trol-Craft REAKTYWACJA [24/7][Survival+Frakcje][1.4.6][REKRUTACJA ON]


Trolllll666

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngTrol-CraftREAKTYWACJADiamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: s33.mineserv.eu:8848

 

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival+frakcje

 

de2zjo.gifPotwory: Tak

 

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

 

de2zjo.gifPremium: Nie

 

de2zjo.gifSloty: 20 ale możemy zwiększyć do 40

 

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

 

de2zjo.gifNether: Tak

 

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425578-U363900.png

Poszukujemy

1337425590-U363900.png

Dziś o 20 będzie EVENT

Opublikowano · Ukryte przez Enzil, 29 Grudnia 2012 - Brak powodu
Ukryte przez Enzil, 29 Grudnia 2012 - Brak powodu

ZAPRASZAMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

ZAPRASZAMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

ZAPRASZAMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

ZAPRASZAMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Opublikowano

Nie Polecam serwera ponieważ Kupno Vipa sVipa nie dopracowane ....

 

powinna być chociasz mała strona na kupno Vipa czy tam SVipa ...

 

Stanowczo Nie polecam serwera.

 

PS. Własciciel daje Admina za to ze bd sie składał na serwer a choć go nie sprawdził co potrafi ....

Opublikowano

''Nie Polecam serwera ponieważ Kupno Vipa sVipa nie dopracowane ....

 

powinna być chociasz mała strona na kupno Vipa czy tam SVipa ...

 

Stanowczo Nie polecam serwera.

 

PS. Własciciel daje Admina za to ze bd sie składał na serwer a choć go nie sprawdził co potrafi ....''

 

 

 

 

Dostales Bana i Placzesz??? Vipyy Działają Po Prawnie I Wgl Wszystko dziala

 

a jak nic nie umiesz i admin nie przyjał twojego podania to strzelasz fochaa prosisz o bana i placzesz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...