Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ]Szukam czegoś tankowatego, a jednocześnie zadającego w miarę dobre obrażenia.


Kwasiarz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w tytule, zrozumiałem, że jeszcze nie czas, żebym grał postaciami typu adc, czy apc, bo te co posiadam, są nieco zbyt papierowe, jak na mój styl gry, wracając do tematu: cena nie gra roli, myślałem nad Jaxem, bo dość dobre opinie czytałem, ale jeszcze się wstrzymam. Co do buildu, to sam sobie poszukam odpowiedniego. Prosiłbym również o podanie plusów i minusów postaci, którą się poleca. (chcę wiedzieć, na czym będę stał ;d) Oczywiście za każdą odp. będzie lajk.

1280314365-U1.png

Opublikowano

potrzeba ci offtanka

 

Olaf

+duzo hp

+dobra passywka

+mobilna postac

+dobre survi

+W zwieksza ad za %hp i lifesteal

+ulti do uciekania i doganiania

+Q do harrasowania

+E zadaje true dmg

Opublikowano

Cześć, połączenie tanka i dmg jest wg. mnie najlepsze w tych postaciach. Poniżej podam również zalety oraz wady, pozdrawiam.

 

Darius:

 

Zalety:

 

Mocny pasyw.

Mieszanie buildu, czyni go odpornym na większość obrażeń.

Bardzo silne Ulti.

Obrażenia są bardzo duże przez całą grę.

 

Wady:

 

Podatny na ganki.

Łatwo pada w team fightach, gdy zmissuje skill.

Nie wielki DMG z innych skilli oprócz E - R.

Jest słaby, gdy nie jest wyfarmiony.

 

Jarvan IV:

 

Zalety:

 

Mocny inicjator walki

naturalnie tanky

Silny POKE 1-5 lvl. (auto i Q)

mobilny

 

Wady:

 

Słabe wykorzystanie Ultimate może być katastrofalne dla Twojego zespołu

Bardzo niski poziom many

W jest bardzo słabe

 

Volibear:

 

Zalety:

 

Udana inicjacja powoduje 90% szans na zabicie.

AoE spowolnienie

Wysoka prędkość

Wielki zestaw stylów gry, możesz dopasować go do siebie.

Efektywny oraz tani build.

Nieznośnie niesamowity taniec ;d

 

Wady:

 

Odpadnie w team fightach, jeżeli nie pozyska wysokiej farmy.

Nieużyteczny, jeżeli skille będą marnowane - wysokie CD.

Squishy do 3 lvl-a.

q4igqkopia.jpg

League of Legends
-
Premade to droga do zwycięstwa.

Opublikowano

ja preferuje 2 takie postacie : olaf i maplhite

 

olaf

 

slow

load hp

esc sys

kosa w late

kozackie dmg z E

jak budujesz pod tanka to w late mozesz spokojnie sie wpakowywac w 2vs1 i jak jestes ogarniety to double kill

 

malph

 

slow

aoe x2

wzmocnienie

esc sys dzieki Q

 

 

mimo to polecam olafa... moj jeden z 2 mainow... 2 to ez ;)

Kliknij ,, Lubię to '' a postaram się odwdzięczyć ;D

dlayarkera.png

by

+

Bonus ;D

 

Ex Moderator NosTale x2 I Gold Member

Opublikowano

Szczerze mówiąc dość dobrą opcją będzie wybór czegoś typowego na górną linię - wspomniany wyżej Olaf będzie się idealnie nadawał. Malphite jest tankowaty ale początkowo możesz nie odczuwać jego obrażeń, więc z nim bym się wpostrzymał.

Opublikowano

Olaf,Darius,Irelia,Jax,Lee,Voli

Ich glowna zaleta jest to ze robiac sie pod tanka maja jakis true dmg lub duzy dmg magiczny(w przypadku jaxa czy voli)Wadow nie widze procz many na dariusie czy voli.Wszystkie postacie maja jakies cc'ki slowy/stuny/przyciagniecia i rowniez dobre w early jak i w late

sstwc.jpg

Opublikowano

Irelia

-dash

-easy farma

-stun, slow

-ulti tf-y

-niszy adc, apc w kilka sec.

-tankowata

-przy buildzie jakiego używam (jak coś pw podam ci) mam ponad 300ad, 100+ pancerza i duużo hp

-krótko mówiąc irelia- oporowy champion :D

304191415027212454880.jpeg
Opublikowano

jezu tank + zajebiste dmg to tylko darius ...

Opublikowano

Polecam Lee Sina

- swietny jungler

- wysoka mobilnosc

- Moze niezle inicjowac wypychajac kogos z ulta

- tarczka

- posiada wbudowanego w W ?lajfstila?

- slow w E

 

 

- jest slepy :D

- wymaga zagraniu kilku gier zeby ogarnac skille build itp

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...