Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema wszystkim dodałem Skrzynie Ucznia na serwer lecz mogę nimi handlować, wyrzucać, oraz dawać je do dozorcy.

Może ktoś mi pomoc i podać mi co mam w bazie wpisać przy tym itemku tak aby nie dało się nim handlować, wyrzucać go oraz tak aby nie dało się go przerzucić na inną postać? za pomoc + oraz 5 w profilu

 

Pozdrawiam FaZa.

69sf.png

Opublikowano

33024 - nie można sprzedać u npc
33152 - nie można sprzedać u npc, nie można upuścić przedmiotu
41344 - nie można sprzedać u npc, nie można upuścić przedmiotu, nie można sprzedać w prywatnym sklepie
74112 - nie można sprzedać u npc, nie można upuścić przedmiotu, nie można sprzedać w prywatnym sklepie
237952 - nie można sprzedać u npc, nie można upuścić przedmiotu, nie można sprzedać w prywatnym sklepie, nie można umieścić w magazynie u dozorcy

 

W antiflag musisz zmienic id

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

@up

 

Możesz dzięki temu sobie zrobić

 

http://www.mpcforum.pl/topic/566655-innespis-wszystkich-antiflag/

 

@edit

 

Szybszy ...

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

też dam ci lajka ale na profilu 5 ci nie dam :/ niestety TOKEN był szybszy :/

 

TOKEN jeszcze mi powiedz jak ci dać 5 na profilu to ci dam bo zbytnio na mpc forum nie siedzę i nie wiem jak :/ lub booooo ty mi powiedz to tobie też dam ;p

69sf.png

Opublikowano

TOKEN jeszcze mi powiedz jak ci dać 5 na profilu to ci dam bo zbytnio na mpc forum nie siedzę i nie wiem jak :/ lub booooo ty mi powiedz to tobie też dam ;p

 

Odp:

 

Jesli chcesz dac komus 5 na profilu wchodzisz w profil i masz takie gwiazdki klikasz na ostatnia i juz <3

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...