Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kiedyś Grałem W Pewną Grę...


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Problem polega na tym że kiedyś grałem w ciekawą dla mnie grę.

Tyle że nie pamiętam jej nazwy.

Mam zamiar opisać wam tą grę bo mam nadzieję że ktoś z was grał już w nią i przypomni mi nazwę gry.

 

Opis :

 

- Gra na 99,9% miała w sobie wyraz 'War'.

- Żeby zagrać trzeba było ściągnąć instalkę (nie dało się grać przez przeglądarkę).

- Była przez internet (nie było możliwości gry z CPU lub z innym gracem 1 vs 1 )

- Było kilka klas które się wybierało.

 

a) Centaur który strzelał z łuku albo rzucał oszczepem (nie pamiętam dokladnie)

B) Magik przyodziany w dziwną szatę

c) Nie pamiętam więcej ;/

 

- Było wiele questów

- Możliwość zakładania swojego sklepu w ktorym sprzedawało się rzeczy

- Tryb walki był inny niż w większości gier. Chodziłeś po mapie i czasami trafiałeś niespodziewanie na potwora a czasami nic.

- Tryb skilli był podzielony na kilka poziomów. Nie pamiętam jak zdobywało się kolejne poziomy.

 

Ale np. jak zaatakowało Cię kilka potworów to mogłeś użyć skilla załóżmy ognia i zaatakować jednego potwora lub użyć masowanego skilla ognia i zaatakować kilka / wszystkie.

 

- Zapamiętałem również kilka map...

 

a) Początkowa mapa to takie duże miasto, a na samej górze była jaskina (w niej były potwory, a droga przez nią prowadziła do drugiego miasta).

B) Po przejściu przez jaskinię w tym drugim mieście (nie tym początkowym) znajdował się 'rynek' utworzony przez graczy. Coś w stylu tego rynku jak w Metinie że sklepy otwierali w jednym miejscu.

Było tam też dużo 'domów' i 'sklepów' które były położone nad takim malym stawem i oddzielone od siebie mostkami.

c) Pustynia gdzie były potwory. Najczęściej chodzilo się tam w grupach co oznacza że była możliwość Party.

d) Zaawansowane miasto gdzie było już trudniej dojść na low levelu. Można było tam założyć Guild ale chyba od 60 lvl.

 

-----------------------------------------------------------------

 

Niestety więcej nie pamiętam.

Spróbuje sobie coś jeszcze przypomnieć i poinformuje was o tym.

 

Mam nadzieję że pomożecie mi bo szukam tej gry już od dawna.

Wiele razy wpisywałem frazę 'War' w google ale bezefektownie.

 

Proszę o waszą pomoc !

Pomogłem ?

~~ Daj minus ~~

Distance: 251.104904 MaxSpeed: 334.554931 (63.321) PreStrafe: 271.233367 Strafes: 8 Sync: 80%

Opublikowano

Niestety żadna z nich.

 

Dodatkowe Informacje :

 

- To nie była strzelaninka

- Nie jestem w 100% pewien czy było w nazwie słowo 'War'

- Gra nie była 3D (nie dało się zobaczyć sobie w szczegółach wyglądu postaci)

- Widok Kamery był raczej z góry na ukos.

- Poruszało się myszką !

- Wygląd gry bardziej przypadał na Fantasy

- O ile dobrze pamiętam było takie fajne lodowo-niebieskie menu w grze gdzie mozna bylo sie zarejestrowac oraz zalogować. Tła menu nie pamiętam.

Pomogłem ?

~~ Daj minus ~~

Distance: 251.104904 MaxSpeed: 334.554931 (63.321) PreStrafe: 271.233367 Strafes: 8 Sync: 80%

Opublikowano
world of warcraft lub guild war

- Gra nie była 3D (nie dało się zobaczyć sobie w szczegółach wyglądu postaci)

 

Rzeczywiście Wow Albo Gulid Wars , naucz sie czytac uwaznie -,-

 

Hmmm ona musi byc starsza bo nie znam takiej gry .... Hmm albo mniej znana , pewnie cos jak tibia xD

ichigonapisblb.png



Opublikowano

Kolejne info...

 

To nie była żadna z tych gier :

 

Total War

Warhammer 40,000 dawn of war 1 / 2

Fantasy War

War Rock

War Path

Warfare

Ragnarok

World of Warcraft

Guild War

Legend of Mir

Mu Online

Silkroad

MapleStory

Tibia

Metin 2

2 Moons

Lineage 2

Diablo

Kal Online

Cabal Online

Knight Online

Eve Online

SuN Online

Archlord Online

4Story

Rose Online

 

- Grałem w nią jakies 2 - 3 lata temu

- Odpadają wszystkie gry FPP

- Kamera była tak częściowo 3D a częściowo nie. Nie dalo sie oglądnąc calej postaci ale widać było że postać miała swoją szerokość i wysokość.

Pomogłem ?

~~ Daj minus ~~

Distance: 251.104904 MaxSpeed: 334.554931 (63.321) PreStrafe: 271.233367 Strafes: 8 Sync: 80%

Opublikowano

Tak, właśnie tak !

Bardzo Ci dziękuje za pomoc ! :D

Leci 5* dla Ciebie i dla osób które próbowały pomóc :D

 

//Można zamknąć :)

//Gwiazdki rozdane ^.^

Pomogłem ?

~~ Daj minus ~~

Distance: 251.104904 MaxSpeed: 334.554931 (63.321) PreStrafe: 271.233367 Strafes: 8 Sync: 80%

Opublikowano

@2x Up

 

Lul ^.^

 

@Up

 

Na screenach zawsze wyglądała dziwnie, ale jak się zalogujesz to jest fajna.

Pomogłem ?

~~ Daj minus ~~

Distance: 251.104904 MaxSpeed: 334.554931 (63.321) PreStrafe: 271.233367 Strafes: 8 Sync: 80%

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...