Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Takiej tabliczki nad wyborem ch


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
post-667548-0-77491900-1356768410.png dam ++

Pracuje niestety samodzielnie nad typowym hardem :

Mój Postęp Prac :

Pliki serwerowe : ok 80 %

Client : ok 80 %

Strona www : ok 95 %

Opublikowano

no nexicoll lik leci dziekowac

Pracuje niestety samodzielnie nad typowym hardem :

Mój Postęp Prac :

Pliki serwerowe : ok 80 %

Client : ok 80 %

Strona www : ok 95 %

Opublikowano

kur cos nie dzie mi z tym dodaniemmmmmm ....

Pracuje niestety samodzielnie nad typowym hardem :

Mój Postęp Prac :

Pliki serwerowe : ok 80 %

Client : ok 80 %

Strona www : ok 95 %

Opublikowano

Wrzuc swoje pliki root.eix,epk zrobie Ci to.

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

dziala juz ale to dziadostwo myslalem ze to bedzie jak na balmorze jest wykonane czyli bedzie sie zapetlac i caly czas bedzie inna wiadomosc a u mnie raz wyswietli sie a potem nic sie nie dzieje dopiero jak wlacze clienta od nowa next wiadomosci sie pojawia

Pracuje niestety samodzielnie nad typowym hardem :

Mój Postęp Prac :

Pliki serwerowe : ok 80 %

Client : ok 80 %

Strona www : ok 95 %

Opublikowano

# pokaz

import uiTip

CommunicationText={

0 : "Lajkujcie kwiatmix",

1 : "Lajkujcie kwiatmix",

2 : "Lajkujcie kwiatmix",

3 : "Lajkujcie kwiatmix",

4 : "Lajkujcie kwiatmix",

5 : "Lajkujcie kwiatmix",

6 : "Lajkujcie kwiatmix",

}

self.BoardMessage = uiTip.BigBoard()

self.BoardMessage.SetTip(CommunicationText[app.GetRandom(0, 6)])

self.BoardMessage.SetTop()

# koniec

Jest to wpis w intrologin.py zeby ja wlaczymy cielnta wyswietlala sie taliczka na gorze z napisami

Moze ktos dorobic do tego petle zeby napisy sie wyswietlały od razu. Bo to działa ze odpala clienta to pojawi sie 1 napis a potem taliczka znika . Gdy odpale raz jeszcze cielnta napis 2 sie pojawia i tak dalej ..... potrzebuje zeby cały czas sie wswietlało....

Pracuje niestety samodzielnie nad typowym hardem :

Mój Postęp Prac :

Pliki serwerowe : ok 80 %

Client : ok 80 %

Strona www : ok 95 %

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...