Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Czy opłaca się kupić Ahri ?


ObiOne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, lubię grać na midzie i postaciami, które na niego idą. Nie dawno wpadła mi w oko Ahri, ale dalej nie wiem czy opłaca się ją kupować.

Możecie mi powiedzieć ?

 

Z góry dzięki :)

Opublikowano

ahri to postac troche dziwna bo za bardzo nie wiadomo czy nia grac defensywnie czy ofensywnie...

def to sie nie nafeedujesz. of to za to musisz byc ostrozny... napewno postac ktora jest warta swojej ceny jednak ja ci polecam. inne takie jak vlad czy brand

 

vlad

 

czerpanie

unik

aoe 2skill

E takie jakby tez aoe

esc sys

dobry w tf i 1 vs 1

nafeedowany to kosa

Kliknij ,, Lubię to '' a postaram się odwdzięczyć ;D

dlayarkera.png

by

+

Bonus ;D

 

Ex Moderator NosTale x2 I Gold Member

Opublikowano

up. racja

Co do Ahri mój kumpel ma ją i rozpierdol robi że hej

+ urok (przyciągnięcie)

+kulka która bije miniony

+ dobry pasyw

+ możesz ultem uciekać

- trochę papierowa i dość trudna do ogarnięcia

BUMP

Opublikowano

no skoro tak to ok

 

uroczek

ma jakiegos tam heala chyba

ta kulka.nafeedowana niszczy w tf

esc sys

 

 

no jest lekki papier dlatego nie otwierj sie za bardzo ofensywnie

Kliknij ,, Lubię to '' a postaram się odwdzięczyć ;D

dlayarkera.png

by

+

Bonus ;D

 

Ex Moderator NosTale x2 I Gold Member

Opublikowano

Ahri ? Ogółem niezły AP carry

Niezły harras dzięki q + true dmg, dodatkowy spell vamp z pasywu, jest bardzo mobilna dzięki ulti co ułatwia jej ucieczkę, albo gonitwę no i nasz ukochany charm, który może z łatwością dać killa dla naszej drużyny.

Ładnie się nią farmi i trzyma na linii.

Opublikowano

Pewnie. Kosa na midzie w early, starczy wbic 3 lvl i trafic z E, jak sie nafeeduje, to w late miazdzy kazdego.

Opublikowano

Jeden z najlepszych midowcow dlatego ze ma bardzo dobre early jak i late:

3flashe z ulti,taut,true dmg z wracajacego q,heal,duzy dmg

Oplaca sie;)

sstwc.jpg

Opublikowano

Ahri, dlaczego? Dlatego, że countruje większość postaci na midzie (38). Nie wprowadzając Mordekaisera i Talona do tego składu, bo to inna bajka.

 

Taunt

Pasyw ze spell vampem, leczysz się co 9 skill bodajże.

Mocny Harrash

Bardzo dobry Escape, jeden z najlepszych w grze - 3x Ulti.

Bardzo dobre przeliczniki.

 

Polecam.

q4igqkopia.jpg

League of Legends
-
Premade to droga do zwycięstwa.

Opublikowano

huehuehue lekko zboczona postać ("Posmyrasz mnie za uszkieeem" o.O) ^^

-esc

-pasyw z rewolwerem = MORDOR :P

-długi taunt

-ta osom kulka ;p

-ogniki na 3 cele mogą lecieć ;3

-easy push

 

-ap tristana ją skontruje :< (grałem przeciwko ogarniętej ahri i ją na chilu skontrowałem o.O)

304191415027212454880.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...