Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Średnia Kasa w Metin2 PL


runiuk123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam to mój pierwszy poradnik trochę sie stresuje ale co tam <3

A wiec do rzeczy jeżeli mamy juz rozwiniete swoje głowne hary na serwerach metin2

1.Tworzymy postacie 1 lv min 2-3 konta

2.Expimy je do 20lv gdyż to nie jest żaden problem

3.Na 20lv z skrzyni ucznia leca dodania i zmianki które własnie wykorzystamy

4.Na rynku szukamy fms/rib +0/1/2/3 za tania sumke

5.Dodajemy do nich bony po czym zmianiamy

6.Interesuja nas tylko sr+20% albo um +10%

7.Gdy juz wskaczą nam bony expimy hary do 30lv z których leci 5bodzi

8.Ulepszamy je do +8/9 wkladamy kd +3 i mamy te parenascie kk

 

Może i wydawac sie to beznadziejnie i strata czasu ale z czasem mozna to szybko ogarnąc i miec duza kase teraz ludzie szukaja fms +30% sr itd

dlatego w v1 jesli podexpimy z 3 hary do 30lv to mniej wiecej 30min i mamy te 15bodzi :)

 

Pozdrawiam runiuk123

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Sposób dobry,sam tak zarabiałem.

Ale polecam zrobić jedną postać 30lvl i pozostałe konta expić tą postacią do 20.

Ja tym sposobem z ribka wartego 20kk zrobiłem riba wartego 1kkk+.

Pozdrawiam AsPol.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...