Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] ULTRA TASK - Wybierasz opcje jak w KBotcie/IBocie. Działa w Qbot i PBDO-Bot


minik321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

JDuncanator zrobił niejakiego Ultimate Taska, za którego dostał licencję Platinum. Co robi task:

- Wszystko - po zalogowaniu bota wyskakuje Ci okienko z wyborem opcji - ammo, mapy, alienków, zbierania, peta itp. itd.

 

Wersja spolszczona

 

DOWNLOAD+++ http://przeklej.net/...ails/41720.html

SKAN +++ https://www.virustot...sis/1356731746/

 

 

Plik wrzucamy do folderu task . Potem wybieramy go przy dodawaniu konta :D

Posty 

 

50 100 150 200 250 300 350 400 450 500

 

Opublikowano

nom możesz ustawiać aby bił wszystkie które są na mapie albo nie bił wcale :)

Posty 

 

50 100 150 200 250 300 350 400 450 500

 

Opublikowano

mi to nie przeszkadza jak na x2 jestem 4k uri na godzinę :D

Posty 

 

50 100 150 200 250 300 350 400 450 500

 

Gość Pan Szymek
Opublikowano

Fajny pomysł, też zrobię potem coś takiego.

Opublikowano

Fajny pomysł, też zrobię potem coś takiego.

 

to ja odrazu poprosze cos co expi flaxy i je sprzedaje i tak w kolko ( zeby taka opcje dodac do taska)

Nowa gra zarabiaj realne pieniądze handlując wirtualnym złotem zyski już w pierwszych dniach zabawy.



Więcej info na priv.

Opublikowano

Troche lipa bo jak przeskoczy przez portal to wyskakują te ustawienia i bot nic nie robi do póki nie klikniesz kontynuuj

ale lajk

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Fajny pomysł, też zrobię potem coś takiego.

 

Ty mi nie pierdol tutaj "potem" tylko do roboty!

 

 

Co do tego to fajna sprawa, ale skoro piszecie jaki on nie miły i trza trochę go pilnować, to ja zostanę przy zwykłych taskach :D

Gość Pan Szymek
Opublikowano

to ja odrazu poprosze cos co expi flaxy i je sprzedaje i tak w kolko ( zeby taka opcje dodac do taska)

O ile SellDrone działa, to byłoby to dość proste.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...