Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] Harnaś vs. Heniuś


harnaś

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający: Harnaś

Wyzwany: Heniuś

Wstawianie prac do: do 3 dni

Głosowanie do: do 3 dni

Tematyka: po prostu diss

Notatka:dawać, chujowy w tym jestem ale zabawić sie mozna hmm.. 16?

Opublikowano

ja

 

 

 

Kurwa mać, bo innych słów nie znajdę

co za idiota wyzywa na dissa mistrza kartek?

Jesteś małym, pierdolonym pionkiem

na szachownicy spłoniesz, ja zionę ogniem.

Nic do Ciebie nie dotrze, beton jak Things,

modek pogaduch, you know what i mean.

Ja jak Santa Claus, Ty jak małe dziecko

wbiję Ci rózgę w ryj, jeszcze Ci mało?

Plany chłopcze masz wysokie jak wieżowce,

szkoda że padną na pysk jak WTC.

Kurwa, czytam twoje marne wypociny,

takie wierszyki możesz czytać u rodziny,

każdy twój wers chujowy jak twoje życie

komputer, sranie, komputer i jebane żarcie.

Jesteś już tak gruby jak rodzinka grycanek,

ugina się pod tobą łóżko, jak co poranek.

pozdrawiam heniuś

Opublikowano

No to mi pojechałeś.. nie ma co

Pojedynek zaakceptowałeś, wiec sie kurwa doigrałeś

Szesnastakiem Ci najebie nie poczujesz sie jak w niebie

Nie bedzie przebacz, nie ma ze boli,

teraz harnasiek cie rozpierdoli

Thingsa mieszasz w nasz pojedynek,

ze ci kurwa nie wstyd, bronić się debilem

Gorzej upaść się nie dało.

Czytasz moje wypociny, jak ich jeszcze nie wrzuciłem?

Geniusz kurwa, od życia mojego to wypierdalaj

To moje, nie tykaj bo spotka Cie kara

Myslałem, ze Heniek, ze wieksze masz ambicje

Ty mi takim gównem zarzuciłeś i nie wiem co teraz myśleć.

Cóż... wypadałoby zakończyć pojedynek miłym wersem

Nie pisałem go dla fejmu, nie pisałem go dla szpanu

Lubie powyzywać ludzi tylko dla czystego fanu ;)

Opublikowano

WITAM PAŃSTWA NA ZABAWIE, POZWÓLCIE ZE SIE PRZEDSTAWIE JESTEM HARNAŚ A WOŁAJĄ NA MNIE ZYD xD

 

ofc ze harnaś

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...