Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst] Adicto vs Pleśniawek


Adicto

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mój tekst :

 

 

Mógłbym napisać, że wracam po kilku latach jak Sulin,

Ale to było by słabe, tak intuicja mi mówi,

Lubię łączyć grass z majkiem, powiedz kto kurwa nie lubi?

Weź spróbuj wyłączyć mi bit i mój zapał ostudzić.

Słucham polskiego rapu, choć nie ma porównania do czarnych,

Eazy i Tupac, te dwie legendy w moim sercu nie zmarły.

W Polsce też nie jest źle, działają wciąż dobre składy,

Tabasko czy Pokahontaz, wymienić wszystich nie dam rady.

Black Haze to ściema, Tupac odszedł już z tego świata,

Ale nie zgasła jego twórczość, nadal po tylu latach.

Wróćmy do Polskiej muzyki, bo przecież w Polsce żyjemy,

Nasza scena się rozwija, chodź bywają również problemy.

Dissy, konflikty i zgrzyty między różnymi graczami,

To właśnie trzyma napięcie, chuj z konsekwencjami.

Piszę tylko szesnastkę, najbardziej liczy się jakość,

Jeśli nie czaisz streści, od nowa nawiń se całość.

 

Co do 2 pierwszych wersów to nie mam nic do Sulina, ale on prawie w każdej nucie wraca po 4 latach :D A co do konsekwencji to mam na myśli to jak Peja płacił Tedzikowi za DTKJ ;)

1361879167-U286162.png

O to moja galeria z tekstami: http://www.mpcforum.pl/topic/872257-troch-rapu-dla-dobrych-chopakw-art-pleniawek/

Postaram się jak najczęściej wrzucać nowe teksty ;)

Opublikowano

Zachodni rap rządzi naszym krajem

a Wschód nie był raperskim rajem

To oni są mistrzami w tej dziedzinie

To oni żyją w dobrym bicie

Wschód budzi się z zachodniego snu

Zaczęło się od Piha, odradza wschód

Wschód dogania zachodni rap

Zawsze chcieliśmy przebić elitarny sztab

Niedługo będzie oczekiwany czas

kiedy rap wschodu i zachodu zjednoczy nas

Rapie wschodni, budź tą część Polski

Zwyciężymy z rapem wielkopolskim

Zaczynam swoją drogę w raczkującym rapie wschodnim

Na początku szkodzę w egzystencjalnej niedoli

Z zachodem zawsze byłem wojownikiem

Zachód Polski jest rapu przodownikiem

Wschód nigdy nie był gorszy od zachodu

Tylko nie miał aż takiego rozgłosu

PiH jest przodownikiem wschodu

A nie warszawiacy ani żaden z nich

Zachód uczy Wschód ale dzięki nimi

Jesteśmy w rapie nigdzie inni.

Opublikowano

Wiem, słyszałem większość jego kawałków, ale z tym powrotem moim zdaniem już przesadza ;)

W tekstach nigdy nie przesadzam, ale jeśli sądzisz, że ja przesadzam, to jeszcze wiele rzeczy nie wiesz.

Opublikowano

W tekstach nigdy nie przesadzam, ale jeśli sądzisz, że ja przesadzam, to jeszcze wiele rzeczy nie wiesz.

Nie Ty...

 

Głos na Pleśniaka

Opublikowano

Nie pokazaliście nic dobrego..

jeżeli mam głosować to ostatecznie na Pleśnia... chociaż nie przekonał mnie niczym wielkim.

1390144171-U592769.png


Opublikowano

5 - Plesniak,

0 - Adicto.

 

Z czego już wiadome, że zwycięzcą został Plesniawek.

Gratuluje! :)

| nie rozmawiaj z hejterami. banuj ich. | KLIK | GRAFIKA | TEKSTY |

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...