Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst] Samavi vs. Achtung Achtung


Samavi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Biorę.

 

 

Mówisz mi jak mam żyć, jesteś kurwa bardzo śmieszny,

co to w domu nie masz lustra, że przypierdalasz się do reszty?

Mam własny umysł, własny ciężar nosze na swoich barach,

z ciebie morde każdy cieszy, świetny tok rozumowania.

 

Moje zycie to rap, ty bądź swoją baletniczką,

upadasz coraz niżej, mata, gleba, niczym Kliczko.

Nie muszę chyba mówić, żebyś wypierdalał mi stąd,

nie ten poziom, nie ten styl, nie to samo boisko.

 

I możesz sobie krzyczeć na mnie, mnie to pierdoli,

pluć do mikrofonu, sypać na me rany kilo soli.

Czuć się mistrzem swej psychicznej samowoli,

pozwol, że ten rym, twą psychikę rozpierdoli.

 

A na zakończenie, wytłumaczę tobie sprawę jedną,

że każdy oprócz ciebie, wie, w czym tkwi sendo,

człowiek umie sam żyć, nie jak jebany wielbłąd,

a ty tłumaczysz mu od podstaw, coś co już wie on.

1356746888-U334301.png

Opublikowano

Samavi PGSW- Nie oceniaj innych

 

Ej ten w dresie to jest pewnie debil, złodziej i bandyta

Ta sztuka co tu idzie to na bank, pusta kobita

Pędzi se przylizany, to poukładany chłopak

Na pewno ten przykoksowany to jakiś idiota

Ten ksiądz to wygląda na prawdę na uczciwego

W przeciwieństwie do sąsiada mego, z mordy szemranego

Już nie mówię o tym z dziesiątego, ma podbite oko

Pewnie jakiś samobójca, skoro mieszka tak wysoko

Ciągle widzę go z okna, wiecznie chodzi do apteki

Na pewno psychopata jak ciągle kupuje leki

Ta z przeciwka wiecznie w ciąży, pewnie jakaś nie wyżyta

Na każdego leci typa, czy ma gumy się nie pyta

Ten gnojek w spodniach wielkich, jeszcze większym kapturze

Pewnie bazgroli po murze, przyszłości mu nie wróżę

Na pewno pali trawkę, pewnie jeszcze rozprowadza

Takich to od razu powinna zamykać nasza władza.

30023694760465661878.png

Design by @Lavon

 

Zapraszam do sprawdzenia http://www.mpcforum.pl/topic/841590-zapowiedzavonismt2pl/ nowy serwer metin2

Opublikowano

upadasz coraz niżej, mata, gleba, niczym Kliczko.

 

niczym Kliczko?? gdzieś Ty widział jak Kliczko upadł??......

 

Aczkolwiek głos na Ciebie, dużo lepszy tekst.

Sygnajpg_xxrerxa.jpg
Opublikowano

Mówisz mi jak mam żyć, jesteś kurwa bardzo śmieszny,

co to w domu nie masz lustra, że przypierdalasz się do reszty?

Troche mi to jebie tym:

- 1:50

Ale mimo wszystko głos na ciebie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...