Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

gdzie kupić, za ile, jak zrobic :P


Van-Evil

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich userowiczów mam kilka pytaniów :F

A wiec po kolei.

1. Gdzie mogę kupić struj asasina i za ile

2. Jakiej on używa broni i gdzie taką można dostać.

3. Jak to się robi że na filmach kamera za kimś leci.

4. Jaka dobra kamera żeby nagrywała płynnie i w dobrej jakości.

5. Czy takie coś ma szansę się wybić na yt. tzn taka seria 10 minutowych filmików z assasyne wiecie tam różne fikołajki/potyczki a może by nawet wyszedł dłuższy film. (oczywiście fikołki skoki tricki walki były by bardzo efektowne.

 

W razie czego to jest nas wielu około 35 osób do projektu nie zależy nam na zarabianiu na tym

a środki na to są dosyć wysokie więc kaski nam nie zabraknie.

Opublikowano

@up

 

Może i jest to aparat, ale filmy wychodzą boskie

(zobacz na jutubie)

 

Glidecam to pałąk stabilizujący ruch kamery, obraz jest płynny a jeśli będziesz filmować z odpowiedniej wysokości wyjdzie wrażenie lotu...

 

Po dokładnie info pisz PW

Opublikowano

Daj sobie spokój. Po tym co piszesz i jak piszesz gwarantuję Ci, że wywalisz kasę w błoto. To bardzo trudne dla takich randomów. Uwierz, i idź spać wraz ze słownikiem ortograficznym w ręku.

fjlw0o.jpg

Opublikowano

Looknij jeszcze tu, zwłaszcza na fragment od 3:10:

 

 

Do scen z walką musi to wyglądać co najmniej jak na tym filmiku, inaczej to nie będzie miało sensu.

Game Over

Opublikowano

Żeby coś takiego zrobić to potrzebujesz 2 profesjonalnych operatorów kamer ~5kzł, kilka kamer GoPro, kamery normalne, mniejsze aparaty z GlideCam taki dobry pałąk 300 dolarów i inne pierdoły na początek będzie Ci potrzebne kiela 80k z tego jak piszesz to widzę że na słownik nie masz.

1358177528-U70874.png

Opublikowano

okolo 300zl, dobry stroj ,

yy,, kamera ? wystarczy dobry telefon ;]

hmm , jezeli mowisz ze bedzie to wygladać efektownie to powiedz mi an jakim etapie jestescie? cwiczycie cos ? jakies parkour czy coś ?

  Fringe


     Metin2.PL TORTUGA 


                   BODY 54lv SKILE -  ON 


     


 

Opublikowano

up 2 parkour od 5,5 roku 3 lata capoeira i od 1,5 roku king boxing

i oczywiście wiadomo siłownia w domu 2 razy na dzień :F

i tak robiliśmy pierwsze przymiarki już skakałem po budynkach drzewach z tym nie ma problemu ale tylko nagrywanie nam nie idzie.

 

 

 

ps. oczywiście moi potencjalni przeciwnicy także ćwiczą king boxing.

Opublikowano

up 2 parkour od 5,5 roku 3 lata capoeira i od 1,5 roku king boxing

i oczywiście wiadomo siłownia w domu 2 razy na dzień :F

i tak robiliśmy pierwsze przymiarki już skakałem po budynkach drzewach z tym nie ma problemu ale tylko nagrywanie nam nie idzie.

 

 

 

ps. oczywiście moi potencjalni przeciwnicy także ćwiczą king boxing.

 

Dobra, zamknij jape w reszcie ,leszczu.

 

Ile można czytać ile to Ty ćwiczysz i ile kasy, każdy wie że to fake.

Na słownik Ciebie nie stać, nawet nie wiesz że nie istnieje takie coś jak "King Boxing"

 

Co, tępy dzieciaczku, dupa zabolała?

Wiem, że wspomnienie nigdy nie zginie

Tak jak wspomnienie po pierwszej dziewczynie

Jak czasy podstawówki

Zbite butelki, ubite lufki

Starte zelówki w podróży

Polowanie na chwile się nie dłuży, się nie nuży...

Opublikowano

Dobra, zamknij jape w reszcie ,leszczu.

 

Ile można czytać ile to Ty ćwiczysz i ile kasy, każdy wie że to fake.

Na słownik Ciebie nie stać, nawet nie wiesz że nie istnieje takie coś jak "King Boxing"

 

Co, tępy dzieciaczku, dupa zabolała?

 

 

 

Dobra cwelu co ma mój styl pisma do moich umiejętność.

I to że ty ważysz 150 kg i byś czegoś takiego nie zrobił to nie oznacza że to fake.

Opublikowano

okolo 300zl, dobry stroj ,

yy,, kamera ? wystarczy dobry telefon ;]

hmm , jezeli mowisz ze bedzie to wygladać efektownie to powiedz mi an jakim etapie jestescie? cwiczycie cos ? jakies parkour czy coś ?

 

No chyba sobie jaja robisz.

Trolling is a art.

Opublikowano

 

 

 

Dobra cwelu co ma mój styl pisma do moich umiejętność.

I to że ty ważysz 150 kg i byś czegoś takiego nie zrobił to nie oznacza że to fake.

 

Nie trafiłeś, wiesz - nie musisz się wysyliać aby udowodnić to że jestes niedojebem, to już wie każdy ,nic tego nie zmieni.

 

Ps. Pozdro zjebie w ćwiczeniu King Boxingu.

Wiem, że wspomnienie nigdy nie zginie

Tak jak wspomnienie po pierwszej dziewczynie

Jak czasy podstawówki

Zbite butelki, ubite lufki

Starte zelówki w podróży

Polowanie na chwile się nie dłuży, się nie nuży...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...