Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak widzieć broń trochę dalej?


PomponikPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Dziś chciałbym zapytać jak widzieć broń wysuniętą trochę do przodu tak jak jest tu:

 

 

http://www.google.pl...,r:12,s:0,i:120

 

 

a dla porównania jescze tu: http://www.google.pl...9,r:5,s:0,i:101

 

 

Nie chodzi mi tylko o bug z berettą, ale w innych broniach też się tak da ale nie wiem jak. Pomoże mi ktoś tak zrobić? Z góry dziękuje i przepraszam za długie linki.

PS.

Chodzi o to że na jednym screenie broń widać całą i prawie całą rękę a na drugim o wiele mniej.

iuub.png

 

Opublikowano

Hmm... no nie wiem bo w Call Of Duty można sobie to ustawić i widziałem kiedyś na forum tylko na NA, że da się tak zrobić celowo. Ale to właściwie mało ważne po prostu jak m4 jest tak trochę dalej to fajnie wygląda :D

iuub.png

 

Opublikowano

Tak, to się nazywa FOV tyle ,że w crossfire jest bug ,że broń się wysuwa do przodu ,a powinien się ekran cały oddalać i wtedy było ,by szersze pole widzenia. Może poszperaj w plikach gry, tam powinno dać się ustawić.

Proszę kliknij a uratujesz życie!

www.pustamiska.pl

 

Moje tuty:

Jak poprawnie wgrać samochody do Gta 4

 

http://www.mpcforum.pl/topic/437070-gtaivporadnik-jak-poprawnie-zainstalowa-pojazdy/page__p__3114604#entry3114604

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...