Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy serwer 1.4.6 Survival + +Frakcje + Kasa ! ! ! !40 slotow!


kokkiller

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TYP:

Survival + Frakcje !+ Dolce !!!

 

 

 

 

Nazwy nie mamy ponieważ to nowy serwer ale będzie

:P

.

 

 

Sloty: 40 Będzie więcej !!! Spoko Koko będzie spoko bedzie więcej :P !!!.

.

 

 

 

 

 

 

 

IP:spo.owncraft.pl:25878

 

 

 

 

 

 

 

,

Potwory: Ta

 

 

 

 

 

 

 

 

Zwierzęta: Ta

 

 

 

 

 

 

 

 

PvP: Ta

 

 

 

 

 

 

 

 

Premium: Nein

 

 

 

 

 

 

 

 

Nether: Ta

 

 

 

 

 

 

 

 

BialaLista: Nein

 

 

 

Podania na admina ! w komentarzach!

 

 

Wzór:

 

 

Imie:

 

Nick:

 

Komendy1/10:

 

Dlaczego ty:

 

Kontakt GG/Skype:

 

Mikro:

 

 

W razie

pytań pisac na gg: 40199999,

M Ó J N I C K TO : Energit00

Opublikowano

Imie: Olaf

Nick: HaremPL

Komendy1/10: 9,5

Dlaczego ty: Umiem się dogadać..znam komendy podstawowe i zaawansowane..troszkę kumam worldedit..aworldguard bardzo dobrze..nie popełniam błędów..dogadam się,nawet zagranicznym graczem,znam parę języków..dogaduje się z graczmi,mam dobre kontakty..nie osądzam od razu,dopiero jak wiem na 100%..to tyle.

Kontakt GG/Skype: 40055485

Mikro: Nie :(

Opublikowano

serwer to gówno admin to dziecko niema anty x ray anty fly banuje nawet jak ktos powie ze ma ss a tak naprawdę niema zall mi takich dzieci i graczy którzy graja na takim zadupiu spami tym gównem ile się da tylko po to zęby zbijać kasę na nich tyle ode mnie nara

Opublikowano

Ferb dzieciaku jak masz hacki to ban lecial i nie umiesz grac tylko na hakach !! A admini maja po 23 lata a ty masz zaledwie 8 !

M Ó J N I C K TO : Energit00

Opublikowano

koki zamknij się nie mam jak ty 8 lat , a i tak nie chciałem grac na takim zadupiu i pomysł czemu latałem przy adminie specjalnie wiec trzym morde i siec cicho już bo mamusia ci komputerek ukradnie hahahahahaha

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...