Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dedyk [24/7][Survival + Frakcje][Wojny Gildi][Survival Games][TNT ON][No lag][1.4.6][Nowy serwer ma jeden dzień][Autorskie Pluginy][100 slotów][PVP]


tahras1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngEnderCraftDiamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

 

Adres IP: 192.166.219.99

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival + Frakcje

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 100

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

1337425578-U363900.png

AvaterysPL, Julcia

1337425590-U363900.png

Serwer nie ma lagów. Działa tnt. Można kraść, niszczyć gildie oraz zabijać inny ludzi, nie dostaniesz bana za grief itp. Najlepszy survival . Wejdz i zobacz.Serwer ma 1 dzień więc wbij i bądź najlepszy! Na serwerze jest dodany także szybszy exp. wiec łatwiej jest wbić 30 lv i enchantować eq.

 

 

~WindBeast

Opublikowano

Serwer dno admin ma lat 14

Moda prosze o zamkniecie teg otematu bo jest to już drugi prezentujący ten serwer

Pliki serwerowe są gotowe podajze od GetFuna te same pluginy rangi zbieg okolicznosci ?

Serw dlugo nie postoi bo admin daje vipy innym ludziom (kolegom) itemy pewno też serwe do dupy

Opublikowano

Serwer dno admin ma lat 14

Moda prosze o zamkniecie teg otematu bo jest to już drugi prezentujący ten serwer

Pliki serwerowe są gotowe podajze od GetFuna te same pluginy rangi zbieg okolicznosci ?

Serw dlugo nie postoi bo admin daje vipy innym ludziom (kolegom) itemy pewno też serwe do dupy

 

 

 

 

szkoda mi Ciebie kolego. Admin i co , że ma mało lat. Nie wiek sie liczy a umiejętności. widać zna sie na rzeczy potrafi zrobic x2 exp itp. Jednemu koledze dał vipa a ty już kupe robisz. Ciekawe czy ty byś nie dał vipa koledze. 5.

Opublikowano

Liczy się ortografia, rozum, i w sprawie admina ogarnięcie serwa, przy czym umiejętność rozwiązywania sporów bowiem wiem, że gracze mają w dupie coś takiego np

Jacek : Zaraz cie rozwale ty zjebusie jeden

Adam : No chodz kurfffoo zaraz dostaniesz

Do tego dodajemy SPAMMMM A%%%%%

I admin reaguje banem, nie kick + rozmowa a ban

Wtedy serwer jest CH**'owy

a jeżeli tak nie jest to jest spoko :D

zu439g.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...