Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Błąd] World of Tanks niedziała


camillo2001

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mama problem z wotem gdy włączam go i się loguję po chwili pisze mi, że serwer morze być niedostępny, lub ustawienia mogą być nieprawidłowe. Mama tak już od trzech dni a internet mi działa. Proszę o szybką pomoc.

 

Pozdrawiam:

camillo2001

Opublikowano

Przed chwilą ten sam problem mi wyskoczył. antywira nie posiadam , win7 system , net chodzi bardzo dobrze, co jest grane...??

 

 

 

Już wiem.... po prostu serwery są przeciązone. teraz jest sporo eventów to każdy na hura do gry wbija :) Jak ktos nie moze wejsc, to po prostu trzeba czekac ,albo próbowac, mze sie uda wbić ;) Takie info mi wyskoczylo własnie jak próbowalem sie zalogować. no i czekam... :/

[NTL] Nocturnal WoT pro clan!!!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przed chwilą ten sam problem mi wyskoczył. antywira nie posiadam , win7 system , net chodzi bardzo dobrze, co jest grane...??

 

 

 

Już wiem.... po prostu serwery są przeciązone. teraz jest sporo eventów to każdy na hura do gry wbija :) Jak ktos nie moze wejsc, to po prostu trzeba czekac ,albo próbowac, mze sie uda wbić ;) Takie info mi wyskoczylo własnie jak próbowalem sie zalogować. no i czekam... :/

 

poco mam czekać jak mi tak pare dni niedziała

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...