Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy jest możliwość zagrania w BS Garena


koles44

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam nie wiem czy taki temat już był jeżeli tak to przepraszam ale zastanawiałem się czy jest możliwość zagrania w Bleckshot Garena, jeśli znacie jakieś sposoby bardzo bym prosił bo nasz BS jest trochę słabszy od Garena w nim jes więcej broni lepsze mapy nasz Klack jest zaniedbywany i pełno hacków ok jak znacie jakies sposoby prosił bym was o wypisanie ich tutaj wielkie dzieki i Pozdrawiam was wszystkich .

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie pisz posta pod postem przed upływem 24h.

 

Niestety ja nie znam żadnego sposobu na grę tam, tuta tutaj też nie ma żadnego.

To jest jakaś amerykańska wersja gry?

Próbowałeś ściągać tą wersję, może da się normalnie zagrać bez żadnego sposobu.

Hmm, być może da radę tam zagrać zmieniając swoje IP.

Opublikowano

Sorrki wiem że nie wolno pisać jeden pod drugim ale znalazłem sposób na ominięcie erroru ze jesteśmy w europie go pominołem Ale jest nastepny czy ktoś może wie oco chodzi z tym "Unable to patch ! Due to licensing issue , Blackshot is not made available to US or VN residents"

 

 

//posty się edytuje ;)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Jest Szansa... Ale nie wiem po co Ci to jak masz TwoWar.. No ale dobra.

Ściągasz to : http://www.hotspotshield.com/en <--- z Oryginalnej Strony

Z SpeedyShare :) : http://speedy.sh/6zNwN/HSS-2.78-install-e-395-conduit.rar

Free nie próbowałem także nie wiem jak mi się trial skonczy spóbuje pakietu Free

Zainstaluj , po instalacji powinna sama Ci strona wyskoczyc...

Zarejestruj sie... " Bezplatne "

i powinno Cie zalogowac...

wyswietli sie twoj system operacyjny na stronie itp...

zobacz na program jezeli polaczy... i bedzie napis na czerwono disconect

wtedy mozesz spokojnie wchodzic na BS Garena

 

SKAN : http://online2.drweb...898cc852850b7f0 :)

 

A jeszcze jedno jeżeli pomogłem i przyda się na kiedyś to można podpiąc lub dodać jako poradnik :)

Pozdrawiam :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...