Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] Suchy vs KoneserPasztetu


SuchySpustWoko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla Ciebie : Siedząca dziewczyna na kolanach

 

On nie wiedział co się z nim dzieje

Kolejny weekend, on kolejny raz chleje

Chciał coś zmienić, wyszedł z domu

Przechodził przez aleje po kryjomu

Wyrzucił butelkę, nigdy więcej etanolu

"Muszę się nawpierdalać nervosolu"

Doszedł w końcu do miejsca mu znanego

Miejsca dla niego bardzo bajecznego

Ta ławka, te pola, te drzewa

Wzrok wbił w ten piękny krajobraz

Ziomuś, weź to sobie wyobraź

Dla Ciebie to zwykły obraz

A on widzi tam swoją ukochaną

Ona już nie wróci, on to wie

Nie przejmuje tym się

Ponieważ ma wzrok wbity w krajobraz i to mu wystarczy, he...

80248860681839076892.png

Opublikowano

Czytam te brednie, nie mogę się doczekać końca

jedynym dissem tu było "dla Ciebie to zwykły obraz".

Zajmuję się Twą panną- operuje językiem świetnie

może nie siedzi na mych kolanach, ale kolana ma zajęte.

O co mi kaman pewnie nie wiesz, nie trudno się domyśleć

klęka na swoich kolanach robiąc mi dobrze( to jest piękne).

Rozpierdala Cię to na części, choć wiesz że to tylko przedsmak

Twa niunia siedzi na mych kolanach- a ja ją tylko dojeżdżam.

Wypierdoliłeś się- przestań,taki już ten życiowy parkiet

w swoim życiu jedyną rzecz którą pocałujesz to tylko klamkę.

Wersy ostre jak nóż, sprawują ci na ryju rany Cięte

chuj kolegi w ustach? brzmi nieźle... #Armin Meiwes.

Każde zdanie o Tobie- polot w Twych wersach jest niski

Jestem wampirem choć nie piję krwi #Zdzisław Marchwicki.

Kurtyna poszła w górę, jesteś słaby w "tych sprawach"

Bo miałbyś już mokro gdyby ktoś Ci usiadł na kolanach.

 

 

Pis joł madafaka.16 wersów na szybko.

Opublikowano
może nie siedzi na mych kolanach, ale kolana ma zajęte.

 

Dobry wers ^^.

 

O co mi kaman pewnie nie wiesz, nie trudno się domyśleć

klęka na swoich kolanach robiąc mi dobrze( to jest piękne).

 

To raczej nie było potrzebne,każdy wie ocb , a ty straciłeś przez to dwa wersy co mogłeś wykorzystać.

 

Malo rymów z tego co widze,choc zle sie nie czyta.

 

Hm... Zastanawia mnie ,czy wreszcie to miały być Dissy czy nie?

 

Koneser napisał Diss, a Suchy nie napisał zadnego dissu tylko tekst ,wiec nie wiem OCB...

 

Wiec co tu oceniać? Kogo? Jak u jednego jest Diss a u drugiego Tekst...

 

Moge napisać tylko: Konesersmalcu

 

Edit!

 

Nie wylukałem tematu [Diss] Poprawka!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...