Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kupno] Klawiatura 100-150zł/gry/bezprzewodowa


ujty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciał bym kupic klawiature do gier ale warunkiem jest to, że musi być bezprzewodowa.Mam 100-150 zł do wydania.

Opublikowano

Ja do gier zawsze wolałem przewodowe.

Dlaczego?

Kupiłem kiedyś zesaw bezprzewodowy Mysz + Klawiatura.

Dałem 200 zł.

Ale co z tego jak się grać nie dało.

Gdyż opóźnia to ruchy.

 

Nie wiem, może są jakieś lepsze.

Ja tylko ci mówie jak to czasami jest.

blck.png

CPU: Intel Core I7 2700k // Mobo: ASRock Fatal1ty Z68 Proffesional Gen 3 // GPU: Sapphire Radeon HD7850 1024 MB/DDR5/256b // RAM: Kingston HyperX 2x4GB 2133MHz DDR3 // Zasilacz: OCZ Fatal1ty 550W // HDD: Western

Digtal Caviar Blue, 3.5", 500GB, SATA III, 7200RPM // Obudowa: Antec Dark Fleet DF10 ATX

Opublikowano

Jak byś się na przewodówkę zdecydował to polecam Microsoft SideWinder X4, najlepszy gaming do 200 zł (razery i inne tego typu marki w tej cenie oferują zwykłe klawiaturki z logo)

Opublikowano

Mam taki problem, że mam telewizor jako monitor jak dobrze pamiętam 32 calowy i została mi narzucona klawiatura bezprzewodowa. Myszkę mam ale nie podoba mi się to że kable są przez cały pokuj rozciagnięte.

Opublikowano

Polecam Microsoft Wireless Desktop 2000.

Sam mam ten bezprzewodowy zestaw, nic nie opóźnia i chodzi jak marzenie :)

 

Foto:

 

 

Microsoft-Wireless-Desktop-2000-Keyboard.jpg

 

 

Opublikowano

No to szkoda bo bezprzewodówki to zawężony wybór.

 

http://allegro.pl/a4tech-klawiatura-podswietlana-kd600-mysz-f3-podkl-i2832441846.html

 

Tu masz na noce i wieczory (podświetlana klawiaturka)

 

A4Tech lubię tą firmę bo na poziomie 2-3x droższych mają NIEKTÓRE przedmioty.

Opublikowano

Mhmm na pewno :D Myszka do kupienia na allegro za 2-3 dyszki, klawiaturka wygląda jak takie za 3-4 dyszki A4Tech'a

 

Tak, jak sie nie znasz to się nie odzywaj...

Najtańsza mysz nowa z tego zestawu http://allegro.pl/ladna-mysz-logitech-m310-fleur-dark-nowa-fv23-i2890397324.html

I kup mi klawiature bezprzewodowa z A4Tech'a która kosztuje 40zł bezprzewodowa...

Pomagam w sprawach komputerowych

 

Opublikowano

Żeś znalazł najdroższą z możliwych :P

 

http://allegro.pl/bezprzewodowa-mysz-logitech-m185-nano-grey-kurier-i2882571291.html

 

A tutaj nawet kolorystyka ta sama:

 

http://allegro.pl/mysz-bezprzewodowa-logitech-m185-m195-nano-odb-24h-i2878826579.html

 

Jak brać coś od logitecha to głośniki lub sprzęt za grubą kasę, chociaż konkurencja i tak ma lepszy.

 

A tu klawiatura PLUS MYSZ (warta 20-30 zł) za 80 zł:

 

http://allegro.pl/zestaw-a4tech-7200n-v-track-2-4g-rf-nano-i2901752662.html

Opublikowano

Ta z zestawu wygląda idealnie tak samo, a na pewno nie ma kwiatkowych wzorków. Po za tym nie offtopujujmy już, tak czy siak gość chce samą klawe (nawet jak podałem nie tą myszkę i tak się tego nie opłaca)

 

Autorze - nie ma bezprzewodowego sprzętu gamingowego (ktoś mądry raczej wiedział co robi dając kabel)

 

Tu propozycje ode mnie:

http://allegro.pl/klawiatura-logitech-k340-wireless-i2863796324.htm

http://allegro.pl/klawiatura-bezprzewodowa-rapoo-e9070-cienka-5-8mm-i2890714778.html

http://allegro.pl/enermax-acrylux-klawiatura-wireless-niski-skok-i2890070102.html

 

Klawiatury przynajmniej wyglądają na porządne a nie niczym plastik Tracera za 25 zł :x

 

Ta Enermaxa najbardziej funkcjonalna bo ma numeryczną.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...