Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WL] [KM] [NO LAG] KWADRATOWA RZEŹNIA [VIP] [3WYSPY] [Dedyk]


onet1001

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kwadratowa Rzeźnia

minimalserwerminecraft.png

 

 

 

minimalip.pngs42.mineserv.eu:9624

 

 

minimalsloty.png10

 

minimalwltak.png

 

minimalzwierzetatak.png

minimalpotworytak.png

minimalpvpon.png

 

 

minimalekipa.png

onet1001

adamoko1gpl

TwistedPL

 

minimaldodatkoweinforma.png

Serwer nowopowstały.

 

Małe informacje :

Są 3wyspy, możesz się osiedlić na której tylko zechcesz ! Możesz także podziemią lub na pokojnym oceanie!

Posiadamy 3 życia, po zbanowaniu piszemy na GG 298167 , wysyłamy sms (koszt 1.23) i dostajemy znów 3 życia. :)

Pomyślicie ździerstwo ! Nie :)

Mamy 10 slotów,a chcielibyśmy aby serwer się rozrastał !

Pomyślisz "fajnie, ale ja nie dam ani złotówki" ,z jednej strony jesteś mądry, bo po co wydawać na grę, jednak z 2giej będziesz chyrty. :<

Jesteśmy na serwerze 24/7, gramy jak normalni gracze, a jednak postaramy się pomóc jak tylko umiemy !

Od czasu do czasu zdarzy się lag,ale to wiadome. Żadna serwerowania nie jest doskonała!

 

Serwer pracuje na 1.4.5 ;/

Muisz pobrać ten program i zmienić sobie wersje na 1.4.5

http://craftsite.pl/minecraft-version-changer-1-02/4948

 

Tak więc zapraszam Ciebie i Twoich kolegów do nas, na najlepszą Kwadratową. :)

 

 

Podanie na WL;

Nick :

Imie:

Wiek:

Cos o sobie:

Posiadasz TS/Mikro:

 

 

Zapraszam was także na serwer TS :

IP: elitets3.pl

Kanał: 103.Kwadratowa Rzeźnia

Hasło: 123

Opublikowano

Nick : puher

Imie: Dawid

Wiek: 12

Cos o sobie: chcialbym zagrac na serverze :D

Posiadasz TS/Mikro: mam mikrofon nie mam TS ale skype mam

Opublikowano

Dodany . :)

 

Dziś już zmykam z MC. (siedze cały czas w top. i będę was dodawał).

 

Jutro będę na serwerze od ok.09:00. :)

 

Więc zapraszam ! :)

Miłego wieczoru i gry. ;)

Pozdrawiam

Opublikowano

Nick : Mount

Imie: Tomek

Wiek: 16

Cos o sobie: Jestem miły nie prowokuję ludzi bez powodu. Nie jestem nie doje***** 9 latkiem który chce zniszczyć innym rozgrywke.

Posiadasz TS/Mikro: Posiadam

 

Oraz za siostrzeńca jak można : D

 

Nick : Trild

Imie: Marcel

Wiek: 15

Cos o sobie: Jestem mily i lubie Kratki

:D

Posiadasz TS/Mikro: Tak Posiadam

Opublikowano

Nick : BialyMurzyn

Imie: Mateusz

Wiek: 15 lat

Cos o sobie: Lubię grać w mc, głównie mogę tylko w mc z powodu takiego że mam zwykle ping 200-300, jestem przyjaźnie nastawiony do wszystkich oraz mam poczucie humoru.

Posiadasz TS/Mikro: Tak.

Opublikowano

Nick : Wopti

Imie: Patryk

Wiek: 16

Cos o sobie: Lubię piłkę nożną, jeżdżę na deskorolce, jestem miły, nie prowokuje, nie grifuje

Posiadasz TS/Mikro: Tak

Opublikowano

Serwer jest ok. Tylko słabo że wszyscy się mogą nawalać, i są raczej dla nowych nie mili ;/.

 

EDIT: Dostane uba za "Admin ma zawsze racje" ;o? Tak wgl to nie miało sensu bo co ja zrobiłem, zabluźniłem raz i za to taki ban 0.0.

Opublikowano

Bana dostałeś za to że Cię zabili. ;)

Oni już zostali zbanowani. Zostały zapisane zasady na spawnie. :)

 

Odbanowanie 1,23zł sms koztuje. :)

 

 

 

 

///Odbanowany ,wchodź .

Opublikowano

Podanie na WL;

Nick : Tedy98

Imie: Dawid

Wiek: 13

Cos o sobie: Lubie ciastka

Posiadasz TS/Mikro: TS moge pobrac /micro kot mi zjadl musze kupic xD

Opublikowano

Podanie na WL; Jest good

Nick :SpyroPL (Premium , jak to pisałem zgubiłem 3 zęby poszukacie ze mną ?)

Imie:na dzionsło wam ? Damian

Wiek:13

Cos o sobie:Jestem sobie jestem noi nadal jestem no i wciąż tu jestem i czekam aż mnie dodacie

Posiadasz TS/Mikro:Oczyfffiście że mam (ten błąd to special ;dd)

Siemka , grasz w mc , szukasz klanu , pisz!!!

Opublikowano

Serwer naprawdę dobry w porównaniu do innych tego typu. Admin spoko, pomaga ( nie mam na myśli dawania eq itp) szybko wchodzi na serwer gdy jest potrzebny. Bardzo fajny spawn. Ogólnie serwer BARDZO FAJNY SERDECZNIE ZAPRASZAM!

 

Wopti

Opublikowano

Na serwerze gram juz jakies 30 minut. Moje Relacje :

Zawaliscie wrecz ujme :D

Serwer bardzo fajny 3 wyspy :D

Mieszkam pod wodospadkiem xD

zapraszam i pozdrawiam Tedy98

Opublikowano

Nick : Ziomek433

Imie: Kamil

Wiek: 13

Cos o sobie: Jestem Kamil i mieszkam w Toruniu ;)

Posiadasz TS/Mikro: Tak ;)

 

Już grałem na tym serwerze! Polecam ;)

Opublikowano

Podanie na WL;

 

Nick : Piksiu

 

Imie: Arek

 

Wiek: 15-16

 

Cos o sobie: Jestem młodym , ciekawym życia , ogarniętym hah >>

Gimbusem ( III ) ;]... Który chce się dostać na wasz server , aby zmierzyć się z przeciwięstwami losu ... ;]

 

Posiadasz TS/Mikro: Oczywiście że posiadam ;] TS i Mikro ;p ...

_____________________________

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...