Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst] Achtung vs czujesienad


Achtung Achtung

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Biore!

 

 

Synu, pytasz o moje sny?

nic ciekawego, same z dupy,

sny jak sny, czasami kolorowe,

a czasami szare, bez różnicy,

bo żadne nie do spełnienia,

co z moimi fantazjami ?

są chore, nie dziwie się,

chory człowiek to ze mnie jest,

ale to wszystko wina tych snów,

wszędzie koszmary, brak szczęscia,

szarość to przewaga mojego serca,

a sny nie do opisania,

fantazjuję o szczęsciu, o miłości,

ale to tylko moje fantazje, z których się śmieje,

a teraz spadam, bo szkoda słów,

na tak denne fantazjo-sny.

/Powodzenia :)

2ufgk6u.png

Opublikowano

Napisałem na szybko przed snem, trochę bym zmienił w tym tekście, no ale cóż, niech już zostanie. ;) Proszę o oceny.

 

Dostałem kosz czarnych kwiatów i

oddany w świata patologi, ujrzał moje sny,

głównie, stada szarych laków, dźwięków tracków,

wylanych łzach, martwych poetach, stukotu lęku drzwi.

 

Zamiast w sen, nocnych mar, zostaje wprowadzony

niczym śmierci apostoł, w chwil letargu szpony,

przebudzony, zagubiony, czy to fikcja, czy też prawda,

schizofrenia boli, bardziej, niż naszej matki spazma.

 

Patrzę na świat przebranych jak w marzeniach morfeusza

zamyślony pozbawiony uczuć, istne piekło w ludzkich duszach,

on gra na moich uszach, wole na zimne dmuchać,

budźę się w normalnym świecie, ucieczka na chorych nutach.

 

A przedemną czarna róża, odbita u podnóża gór,

vis a vi ze ścianą, dwa okna, pustynia lub czarny bór,

bałem się gdy, przeznaczenie otworzyło me drzwi

teraz spadam, proszę spadnij ze mną i ty.

 

//Nie dla każdego ten tekst będzie zrozumiały, ale cóż...

 

@Dzięki Majken :)

1356746888-U334301.png

Opublikowano

Achtung rozjebałeś system:

przebudzony, zagubiony, czy to fikcja, czy też prawda,

schizofrenia boli, bardziej, niż naszej matki spazma."

 

Patrzę na świat przebranych jak w marzeniach morfeusza

zamyślony pozbawiony uczuć, istne piekło w ludzkich duszach,

 

A przedemną czarna róża, odbita u podnóża gór,

vis a vi ze ścianą, dwa okna, pustynia lub czarny bór,

 

Takiego dobrego tekstu z taką rozkminą dawno tu nie było ;]

Plusy:

- słowa rzadkie typu: vis a vi, bór, spazma, Morfeusz,

- zajebista rozkmina,

- kozackie rymy w środku,

- sens, rytm,

 

Lubię RAP nad którym trzeba się zastanawiać.

 

PS. Pamiętasz? http://www.mpcforum....chtung-achtung/

 

czujesienad - nie czuje rytmu.. Mówiłem że wersy masz o połowę za krótkie,

Z tego można wyodrębnić 8wersów. Po prostu.. Nie ma takiej rozkminy jak u rywala.

 

 

Głos na Achtung'a. (olbrzymi progres)

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...