Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] bota pod najnowszą wersje pomóżcie


85przemek85

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym pobrać jakiegoś bota łatwego w obsłudze .

Grałem już długo nie używając botów wbiłem ładny lvl i wnerwiło mnie to że znajomy zaczął grać i na botach wbił ten sam lvl co ja przez 2x krótszy czas ..

Z botów jestem zielony nic nieogarniam, jesli ktoś może to taki mini poradnik jak zainstalować czy crackować :D

Czytałem już na forum dużo ale jak coś instaluje to nie działa .

Opublikowano

Ja polecam ci red bota pro bądź ibota

 

Tuta do red bota masz tutaj

http://www.mpcforum.pl/topic/790039-tutorial-crack-redbot-pro/

A do ibota na chwilę obecną nie ma

 

Z botów darmowych polecam ci Tibię auto i blaceda proxy :D

1396292564-U784394.png
Opublikowano

Mógłby ktoś zrobić waypoint dla knighta na larvy ankrahmun ? lair nie ważny byle czyści tylko piętro -1 .

Żeby zbierał golda, jadł i zbierał mięska .

Jak ktoś ogarnia to może być też alarm na 50 hp a gold odprowadzać do banku jak bedzie 10 capa, jeśli sie da to przy 30 hp użyje potke, jak bedzie 150 hp exura ico, jak bedzie full mana to raz exure . Na necie szukałem ale stare linki . Jakieś ważne rzeczy co zrobić gdzie zacząć i jak go włączyć

Bardzo prosze :D jestem zielony z tych botów

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...