Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.6][400slotów][PVP][4FUN]Ender-Craft.eu[Zapraszamy]


EnderCraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezentacjax.png

Ender-Craft

informacjeo.png

083.gif Adres IP:ender-craft.eu | Zostanie włączony 1 stycznia

083.gif Typ Serwera:4Fun

083.gif Potwory:Tak

083.gif Zwierzeta:Tak

083.gif PvP:Tak

083.gif Premium:Nie

083.gif Sloty:400

083.gif Biala Lista:Nie

083.gif Nether:Nie

083.gif On/Off: ikonkabf.png

 

pluginyy.png

Pluginy autorskie idealnie skonfigurowane

ekipab.png

Demon43222, Holtha, Kozun99PL, Libcio71, Freevsminecraft

infododatkowe.png

Serwer ender-craft.eu to 1 serwer tego typu. Pracuje już od 1 roku :) Miło nam że jestescie z nami :)

 

Jeżeli nie znasz tego serwera to jest to serwer PVP, SurvivalGames, Tetris, Spleef, Parkour !

Zapraszam na ts3 : 188.165.154.211:6400 Wszystkie informacje tam znajdziecie

:)

Opublikowano

Już przed startem mogę powiedzieć, że administracja ma poniżej 13 lat

 

083.gif Adres IP:ender-craft.eu | Zostanie wlonczony 1 stycznia
Opublikowano

Zapraszam na server minecrafta 1.4.6

Hamahi :( IP:25.216.73.143

ID:(escape),genio/wosk,Hardcraft/ Steamy12,KochamcbNatka

Reszty dowiecie sie na servie :) REKTUTACJA ON

Opublikowano

Witam! Od roku gram w minecrafta, i zawsze interesowałem się pvp. Na tym serverze grało mi się świetnie, mili ludzie, częste eventy. NIGDY nie heatowałem na żadnym serverze. Dzisiaj około godziny 10:40 dostałem perma, na IP. Jest to ban od Holtha za nodusa o.O. Nie wiem, czy admin aż tak nie ogarnia, że mając skilla w żelaznym eq z diax mieczem można powalić enchantowanego diaxowca, czy chodzi o przejście z liany na mur. Nie podano mi nawet miejsca, gdzie mogę napisać o unbana. Wgranego mam optifin'a i texturki feithful x32 czy jakoś tak. Proszę o unbana. Pozdrawiam Szymixsior.

 

EDIT

 

Rozmowa na ts nic nie dała. NIE WBIJAJCIE NA TEN SERVER! Na ts mówili, że miałem sprinta... ciekawe. Ogólnie serv do dupy. Admini może i mają po ok 16lat, ale zachowują się na 10. Tyle z mojej strony.

 

EDIT2

 

Link do filmiku, na którym widać brak heatów: http://www.youtube.com/watch?v=cPzayREZ_74&feature=youtu.be

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...