Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][Start dziś o 21:00]FlowCraft[Promocja][1.4.6][Surv+Gildie][Rekrutacja na Moderatora/Administratora]


MrPatryko0002

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer FlowCraft zaprasza!

Info Ogólne

Ip: 83.26.218.40

Sloty: Na razie 20.(Kiedyś 50)

Typ Serwera: Survival+Gildie

Premium: Nie

Wl: Nie

Rekrutacja: Otwarta

 

Wzór Podania na Administratora/Moderatora:

Wzór Podania:

Nick:

Wiek:

O jakie stanowisko się starasz?:

Doświadczenie w minecraft:

Znajomość Komend/Pluginów 1 - 10:

Znajomość Języka Polskiego 1 - 10:

Czy możesz pozwolić sobie na składkę miesięczną od 10 do 20zł (Ile konkretnie)?:

Dlaczego ty?:

Coś o sobie:

 

Podania kierować do mnie na PW lub pod tym tematem.

 

Dodatkowe Informacje

Promocja!!!Do rozdania 3 Vip'y!

Pierwsze trzy osoby które podpiszą się nickiem pod tym tematem dostaną Vip'y.

Następne trzy osoby które to zrobią dostaną tylko 50% zniżki.

 

Poszukujemy $ponsora który będzie wpłacał 30 zł + VAT miesięcznie.

 

Przywileje $ponsora:

Komendy : /tp , /heal /repair , /gm ... i wiele wiele więcej

Ogólne :Kiedy przestanie płacić ranga SuperVip będzie przedrostkiem jego nicku.

 

Podania na sponsora proszę pisać pod tym tematem bądź na PW.

 

Aby zostać $ponsorem Trzeba płacić co najmniej 30 zł + VAT (30.75zł)

Team

Właściciel:TheKpwPL , Guard.

Administrator:piotv100

SuperModerator:Lamuz

Moderator:[Wolne]

KidModerator:[Wolne]

KidAdministrator:[Wolne]

 

Pluginy

Wejdziecie zobaczycie

:D.

 

 

Start Serwera przewidziany na godzinę 21:00.

Opublikowano

Nick: MrPanChirurg

 

Wiek: 16

 

O jakie stanowisko się starasz?: Moderator

 

Doświadczenie w minecraft: Gram od 0.1.2

 

Znajomość Komend/Pluginów 1 - 10: 6

 

Znajomość Języka Polskiego 1 - 10: 9

 

Czy możesz pozwolić sobie na składkę miesięczną od 10 do 20zł (Ile konkretnie)?: Zależy jaka metoda płatności. Jeśli SMS to tak.

 

Dlaczego ty?: Ponieważ mam doświadczenie w roli moderatora.

 

Coś o sobie: Siedzę na kompie około 5-6 godz. dziennie. Nie griefuję. Interesują mnie komputery, gry komputerowe i koszykówka.

Opublikowano

kajsks - VIP'a proszę :P.

31575197832728931761.jpg

Gram tylko na serwerach premium pod nickiem kajsks. Jeśli widziałeś mnie na serwerze no-premium to nie byłem ja i ktoś się pode mnie podszywał! I na modcraft! ;P

exMPC Media Team | Pomocnik Minecraft | Gracz WoW

Moja paczka modów:

http://www.mpcforum.pl/topic/793874-dlkajcraft-v10-czyli-paczka-modyfikacji/

 

Opublikowano

Nick:ka251200

 

Wiek:13

 

O jakie stanowisko się starasz?:Administrator

 

Doświadczenie w minecraft:Dużę (Gram od Alphy)

 

Znajomość Komend/Pluginów 1 - 10:8

 

Znajomość Języka Polskiego 1 - 10:9

 

Czy możesz pozwolić sobie na składkę miesięczną od 10 do 20zł (Ile konkretnie)?:Nie wiem niestety.Mam małę kieszonkowę.

 

Dlaczego ty?:Byłem już na różnych serverach adminem i moderatrorem i wiem jak to jest.

 

Coś o sobie:Lubię gry komputerowe,piłkę nożną.Spędzam przed kompóterem średnio 1-8 godzin.Premium

 

 

Mój skype:ka251200

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...