Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

AssasinXCraft 1.3.1 Serwer Zombie Apokalipse + Frakcje RPG/Survival


Archerowy123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezentacjax.png

AssasinXCraft Beta-Testy (Podania) [serwer Zombie Apokalipse + Frakcje] 1.3.1

informacjeo.png

083.gif Adres IP:188.165.239.94:8299

083.gif Typ Serwera:Survival

083.gif Potwory:Tak

083.gif Zwierzeta:Tak

083.gif PvP:Tak

083.gif Premium:Nie

083.gif Sloty:5

083.gif Biala Lista:Tak

083.gif Nether:Tak

083.gif On/Off: ikonkabf.png

 

pluginyy.png

AngryWolves,Plugin na Zombie Apokalipse,World Edit,Factions może będzie Hardcore lub LifeMC

ekipab.png

Archerowy

infododatkowe.png

Siema oto serwer typu: Zombie Apokalipse z Frakcjami są to jego beta-testy, na które można się dostać składając podanie:

Wzór podania na dostanie sie na beta-testy:

Nick:

Imię:

Wiek:

Dlaczego ty:

O sobie:

Skype/Ts3:

Mikro:

-------

Chcesz dołączyć do ekipy?:

Wzór podania na moderatora:

Imię:

Nick:

Wiek:

Staż w MC:

Skill w budowaniu: 0/10

Znajomość pluginów 0/10

Skype/Ts3:

Mikro:

Coś o sobie:

Dlaczego ty?

 

Oto link do downloadu minecraft.jar: http://speedy.sh/FG5XX/minecraft.jar

 

Fabuła: W roku 2080 naukowcy zaczęli eksperymentować na ludziach używali różnych środków był jeden pacjent, którego nazywali pacjentem X. Wszczepili mu najpotężniejszego wirusa... Mimo tego żył.. Ale wyrwał się i rzucił się na naukowców i zaczął ich gryźć. Strażnicy się niepokoili gdy w końcu wdarli się do środka nic tam nie było prócz ogromnych plam krwi..

 

 

 

 

bydawidhard.png

 

Czekam na podania!

Opublikowano

Podanie na moda:

 

Imię:Dawid

 

Nick:Devir555

 

Wiek:14

 

Staż w MC:od bety 1.4(2 lata)

 

Skill w budowaniu: 6/10

 

Znajomość pluginów 6/10

 

Skype/Ts3: tak,tak

 

Mikro:tak

 

Coś o sobie:Lubie informatyke,piłkę ręczną i inne sporty....Byłem na innych serwerach modem lub niekiedy administratorem na serwerach FB/Surv,także mam troche w tym doświadczenia ;)

 

Dlaczego ty?Mam sporo znajomości na tym serwerze,oprócz tego zainteresował mnie ten typ serwera i chciałbym wspomóc serwer moimi możliwościami

 

 

 

Proszę o szczerą odpowiedź :)

klqo.png

nieważne czy czarny, biały, chudy, gruby, niski, wysoki jeżeli jesteś miły dla mnie to ja dla ciebie też. -Eminem

Opublikowano

Podanie na moda:

 

Imię:Dawid

 

Nick:Devir555

 

Wiek:14

 

Staż w MC:od bety 1.4(2 lata)

 

Skill w budowaniu: 6/10

 

Znajomość pluginów 6/10

 

Skype/Ts3: tak,tak

 

Mikro:tak

 

Coś o sobie:Lubie informatyka,piłkę ręczną i inne sporty....Byłem na innych serwerach modem lub niekiedy administratorem na serwerach FB/Surv,także mam troche w tym doświadczenia ;)

 

Dlaczego ty?Mam sporo znajomości na tym serwerze,oprócz tego zainteresował mnie ten typ serwera i chciałbym wspomóc serwer moimi możliwościami

 

 

 

Proszę o szczerą odpowiedź :)

 

Akceptuję wyniki będą jutro.

Opublikowano

prezentacjax.png

AssasinXCraft Beta-Testy (Podania) [serwer Zombie Apokalipse + Frakcje] 1.3.1

informacjeo.png

083.gif Adres IP:188.165.239.94:8299

083.gif Typ Serwera:Survival

083.gif Potwory:Tak

083.gif Zwierzeta:Tak

083.gif PvP:Tak

083.gif Premium:Nie

083.gif Sloty:5

083.gif Biala Lista:Tak

083.gif Nether:Tak

083.gif On/Off: ikonkabf.png

 

pluginyy.png

AngryWolves,Plugin na Zombie Apokalipse,World Edit,Factions może będzie Hardcore lub LifeMC

ekipab.png

Archerowy

infododatkowe.png

Siema oto serwer typu: Zombie Apokalipse z Frakcjami są to jego beta-testy, na które można się dostać składając podanie:

Wzór podania na dostanie sie na beta-testy:

Nick:

Imię:

Wiek:

Dlaczego ty:

O sobie:

Skype/Ts3:

Mikro:

-------

Chcesz dołączyć do ekipy?:

Wzór podania na moderatora:

Imię:

Nick:

Wiek:

Staż w MC:

Skill w budowaniu: 0/10

Znajomość pluginów 0/10

Skype/Ts3:

Mikro:

Coś o sobie:

Dlaczego ty?

 

Oto link do downloadu minecraft.jar: http://speedy.sh/FG5XX/minecraft.jar

 

Fabuła: W roku 2080 naukowcy zaczęli eksperymentować na ludziach używali różnych środków był jeden pacjent, którego nazywali pacjentem X. Wszczepili mu najpotężniejszego wirusa... Mimo tego żył.. Ale wyrwał się i rzucił się na naukowców i zaczął ich gryźć. Strażnicy się niepokoili gdy w końcu wdarli się do środka nic tam nie było prócz ogromnych plam krwi...

 

 

 

bydawidhard.png

 

Czekam na podania!

Nick:Mateuszzombie

Imię:Mateusz

Wiek:11

Dlaczego ty:Jestem kreatywny i mam fajne pomysły

O sobie:Lubie grać w Minecraft

Skype/Ts3:mateusz00087

Mikro:mam

-------

Chcesz dołączyć do ekipy?:tak

Wzór podania na moderatora:

Imię:Mateusz

Nick:Mateuszzombie

Wiek:11

Staż w MC:4 lata

Skill w budowaniu: 0/10 9/10

Znajomość pluginów 0/10 7/10

Skype/Ts3:mateusz00087

Mikro:mam

Coś o sobie:Lubie grać w piłke nożną,siatkówkę,koszykówkę. Lubie też pływać.

 

Dlaczego ty? Mam dużo pomysłów do budowania i tworzenia rużnych rzeczy.Jestem kreatywny i fajne pomysły do budowania.

Opublikowano

Nick:Mateuszzombie

Imię:Mateusz

Wiek:11

Dlaczego ty:Jestem kreatywny i mam fajne pomysły

O sobie:Lubie grać w Minecraft

Skype/Ts3:mateusz00087

Mikro:mam

-------

Chcesz dołączyć do ekipy?:tak

Wzór podania na moderatora:

Imię:Mateusz

Nick:Mateuszzombie

Wiek:11

Staż w MC:4 lata

Skill w budowaniu: 0/10 9/10

Znajomość pluginów 0/10 7/10

Skype/Ts3:mateusz00087

Mikro:mam

Coś o sobie:jestem kreatywny i mam fajne pomysły

Dlaczego ty? Mam dużo pomysłów do budowania i tworzenia rużnych rzeczy.Jestem kreatywny i fajne pomysły do budowania.

 

Akceptuje.

Opublikowano

Czytam i czytam . I odstrasza mnie podanie mateusza na moda ... czemu?

 

"Dlaczego ty? Mam dużo pomysłów do budowania i tworzenia rużnych rzeczy.Jestem kreatywny i fajne pomysły do budowania.

Opublikowano

Czytam i czytam . I odstrasza mnie podanie mateusza na moda ... czemu?

 

"Dlaczego ty? Mam dużo pomysłów do budowania i tworzenia rużnych rzeczy.Jestem kreatywny i fajne pomysły do budowania.

 

Ja je tylko zaakceptowałem i będą wyniki kto będzie modem . Jutro.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...