Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Serwer SharoCraft [20 slotów]


Gość 1sharpp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Dużo ostatnio pracuję nad nowym serwerem minecraft. Zrobiłem wiele, lecz to dopiero kropla w morzu, które (mam nadzieje) porwie was na długie godziny.

Nie będzie to zwykły serwer na który wchodzisz, zakładasz gildie i jedyne co robisz to zbierasz surowce, budujesz zamek i walczysz z innymi graczami. To będzie przygoda której nie zapomnisz!

 

Oto kilka informacji:

 

Typ: Sv+RPG z Frakcjami

Sloty: Niestety, tylko 20

PvP: ON

Zwierzęta: ON

Potwory: ON

Nether: ON

End: ON

 

Administracja:

 

HeadAdmin: 1sharp

Admin: [poszukuje]

Moderator: [poszukuje]

Technik: [poszukuję]

 

Atrakcje:

 

MobArena,

SpleefAren,

PvpArena,

Parkour,

Wyścigi,

Tarcza i Luk,

Co tygodniowe Turnieje.

 

Informacje o rozgrywce:

 

Po zarejestrowaniu, znajdujesz się na Spawnie, możesz wyruszyć przed siebie chowając się w ciemnych lasach, lub uzbierać odpowiednią sumę na gildię i opanować kwadratowy świat! Walcz na 3 automatycznych arenach (MobArena, SpleefArena i PvpArena), zdobywaj szacunek, pieniądze i chwałę, spraw by ludzie bali się wypowiedzieć twoje imię! Nie ufaj nikomu, rób swoje i pokaż że jesteś najlepszy!

Nie lubisz walczyć? Lubisz budować? Zostań, budowniczym, który będzie mógł tworzyć nowe wsie, miasta i zamki!

Uczestnicz w eventach budowlanych i pokaż innym kto jest prawdziwym Bobem Budowniczym!

Opcji jest wiele, to ty zdecydujesz kim chcesz być!

 

Planowany Start:

 

Sobota-Niedziela

Godzina: -

 

Rekrutacja:

 

Zamknięta/Otwarta

 

Chcesz być adminem/modem lub technikiem?

 

Już teraz złóż podanie!

 

Na kogo składasz podanie:

Nick:

Wiek:

Od jakiej wersji grasz:

Doświadczenie w prowadzeniu serwera:

Znajomość komend:

Znajomość pluginów:

Dlaczego ty? :

Czy mógłbyś płacić składki serwerowe? :

Numer GG:

 

SS

Wstawię jak 5 osób polubi ten temat

Opublikowano

Na kogo składasz podanie: Administrator

Nick: Shark

Wiek: 14

Od jakiej wersji grasz: Beta 1.3

Doświadczenie w prowadzeniu serwera: 6serwrów bukkit, 3 czyste

Znajomość komend: 8/10 (nie wiem wszysktiego)

Znajomość pluginów: 8/10 (nie wszystkie ale dużooo)

Dlaczego ty? : Bo jestem ogarnięty, pilnuje porządku, mogę ogarnąć forum.

Czy mógłbyś płacić składki serwerowe? : Nie wiem

Numer GG: 40324096

Opublikowano

To zapowiedź, ip podam gdy serwer wystartuje :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...