Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Przedłużenie kontraktów zawodnikom.


Rak0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cały czas kończą mi się kontrakty z zawodnikami a kasy na nowe brak... Jak sie w tym ogarnąć!?

"Nie sprzęt, lecz technika czyni z Ciebie zawodnika."

 

Może taki małe "Lubię to", za pomoc ?

Opublikowano

- Sprzedaj starych zawodników

- Poproś zarząd o dodatkowe fundusze (FIFA 13)

- Czekaj aż wygasną im kontrakty, wtedy możesz ich wziąć za prawie darmo z "Wolnych Agentów"

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

- Sprzedaj starych zawodników

- Poproś zarząd o dodatkowe fundusze (FIFA 13)

- Czekaj aż wygasną im kontrakty, wtedy możesz ich wziąć za prawie darmo z "Wolnych Agentów"

Jak poprośić zarząd o fundusze? I gdzie są wolni agenci? WTF?

"Nie sprzęt, lecz technika czyni z Ciebie zawodnika."

 

Może taki małe "Lubię to", za pomoc ?

Opublikowano

Biuro menedżera --> Poproś o fundusze bodajże. Ale więcej niż 10mln Ci nie dadzą.

 

A wolni agenci --> Transfery --> Kup zawodnika --> i w sortowaniu wolni zawodnicy

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano
Jak poprośić zarząd o fundusze? I gdzie są wolni agenci? WTF?

Biuro Menedżera -> Poproś o fundusze. Lecz ta opcja istnieje tylko w FIFIE 13.

 

Wolni agenci:

 

Transfery -> Kup zawodników -> W kategorii "Status transferowy" wybierasz "Wolni Zawodnicy". Gdy wygaśnie Twoim zawodnikom kontrakt, tam właśnie powędrują i ściągniesz ich stamtąd za grosze.

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

Biuro Menedżera -> Poproś o fundusze. Lecz ta opcja istnieje tylko w FIFIE 13.

 

Wolni agenci:

 

Transfery -> Kup zawodników -> W kategorii "Status transferowy" wybierasz "Wolni Zawodnicy". Gdy wygaśnie Twoim zawodnikom kontrakt, tam właśnie powędrują i ściągniesz ich stamtąd za grosze.

O ile ktoś nie zwinie Ci go z przed nosa ;D

 

U mnie był jakiś bug z Suboticiem. Podpisałem z nim kontrakt, a w kontraktach pojawiło się, że ma kontrakt ważny -6 miesięcy :P

I newscatle united zwinęli mi go.

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano
O ile ktoś nie zwinie Ci go z przed nosa ;D

 

Szansa na to jest praktycznie znikoma, jeśli już na drugi dzień od wygaśnięcia kontraktu zdecydujesz się na ściągnięcie go z powrotem.

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

 

Biuro Menedżera -> Poproś o fundusze. Lecz ta opcja istnieje tylko w FIFIE 13.

 

Wolni agenci:

 

Transfery -> Kup zawodników -> W kategorii "Status transferowy" wybierasz "Wolni Zawodnicy". Gdy wygaśnie Twoim zawodnikom kontrakt, tam właśnie powędrują i ściągniesz ich stamtąd za grosze.

Czy oby na pewno mówicie o Ultimate Team?

"Nie sprzęt, lecz technika czyni z Ciebie zawodnika."

 

Może taki małe "Lubię to", za pomoc ?

Opublikowano
Czy oby na pewno mówicie o Ultimate Team?

 

Nigdzie nie napisałeś, że chodzi Ci o UT. Jeśli tam masz brak funduszy, to po prostu sprzedaj zawodników zbędnych.

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...