Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Wie ktos jak rozszerzyc to okno ... ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-667548-0-17257800-1356608006.png

 

 

Chce aby mozna bylo rozszerzyc to okno o wysokosc bo szsznsa na ulepsenie jest zaslonięta czesciowo

Pracuje niestety samodzielnie nad typowym hardem :

Mój Postęp Prac :

Pliki serwerowe : ok 80 %

Client : ok 80 %

Strona www : ok 95 %

Gość Noresta™
Opublikowano

Nie jestem pewny ale chyba w root w pliku uirefine.py coś takiego zaraz sprawdzę jak się myliłem dam edit

Opublikowano

to juz wiem ale konkretow mi trzeba

Pracuje niestety samodzielnie nad typowym hardem :

Mój Postęp Prac :

Pliki serwerowe : ok 80 %

Client : ok 80 %

Strona www : ok 95 %

Opublikowano

sory ze tak szybko refresh daje ...

Pracuje niestety samodzielnie nad typowym hardem :

Mój Postęp Prac :

Pliki serwerowe : ok 80 %

Client : ok 80 %

Strona www : ok 95 %

Opublikowano

Vito to jest do rozszerzania okien questow co sa u npc ale masz + przy okazji sobie troche wysokosc zwiekszylem a co do tego zakrytego dziadostwa tej szansy na ulepszenie to w refinedialog.py dam ci like za checi oby tak dalej

Pracuje niestety samodzielnie nad typowym hardem :

Mój Postęp Prac :

Pliki serwerowe : ok 80 %

Client : ok 80 %

Strona www : ok 95 %

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...