Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Coś w stylu...Autoodpalanie kamer moda. Więcej w temacie.


Matiass269

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam coś w stylu autoodpalanie kamer moda że: Wielu z was pewnie irytuje to że jeśli chcecie zostawić exp bota (na kamer modzie) z odpalonymi wszystkimi funkcjami to po godzinie wywala błąd. Otórz mój pomysł polega na tym aby zrobić coś takiego jak auto login--- Ale do metina (czyt. kamer moda). Wybierało by się tam opcje którego kamermoda ma odpalić( w sensie z którego folderu) który serwer wybrać ma--- Który slot konta ma zalogować---Który slot postaci wybrać---Oraz jedno z ważniejszych które opcje ma na kamermodzie wybrać.

W skrócie po wywaleniu błędu--- Odpala się bot---Włącza kamermoda---Loguje na konto/postać---Wybiera wszystkie opcje (które mu się zapisało np: Autopick up ,drop hack ,auto oddawanie expa, mobber.

Oczywiście będzie + oraz podziękowania i to pewnie nie tylko odemnie.

Opublikowano

Myślę, że da się takie coś zrobić, ale szczerze wątpię, aby ktoś Ci takie coś zrobił, same lenie tu są. Napisz może do Kamer'a. B)

85483298046031778091.png
Jestem Nieuczciwy i uczciwie możesz liczyć na moją nieuczciwość.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...