Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FlamingCraft[FreeBuild][24/7][1.4.6] Szukam EKIPY !


maciek111s5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciał bym zostać adminem/modem.Troszkę o mnie:

Nazywam się Dawid mam 16 lat bardzo lubię piłkę nożną i pływanie

Mój staż w minecraft jest od wersji 1.7 :D Byłem 2 razy moderatorem

moja zaletą jest umiejętne władanie mc edit i world painter. Bez problemu mogę zrobić wyspe/mape :D na serwer

Komendy : Znam

Ortografia:Ogarnięta (Dobra)

Kontakt: Skype

Zapraszam na serwer :D

Mój nick na serwie to YouAreBlock

Opublikowano

Heja, Mogę zostać adminem na waszym serwerze.

Macie tutaj coś o mnie

Nick:GoonZ

Wiek:16

Kontakt:GG/Skype

Komendy:9/10

Ortografia:9/10 [Każdy może zrobić błąd]

Noi tyle xD

767b26711491d.png

Opublikowano

Witam

Ja moge chętnie zostać Adminem lub Moderatorem

Komendy w skali do 100- 97-100 komedy World Edit 10/10

Od kiedy gram w MC-2.6Lata

Wiek-16

Nick-Cyreusz

Ortografia-8/10

 

Jestem bardzo kreatywny i pomocny już nieraz byłem adminem i wiele potrafie.Lubie organizować różne eventy i konkursy i wymyślać rzczy które nie były na rzadnym innym serverze.

Opublikowano

Chetnie zostane budowniczym

Wiek 16 lat

W mc gram od alphy

Jestem na kilku serwerach adminem

Mam skype,ts

Pisz na pw

Opublikowano

Chętnie Zostane Moderatorem

 

Nick : KaSamaPL

Wiek : 15

Znajomość Komend : Spora

 

Umiem ładnie budować !

x



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...