Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nikt Oporcz Mnie Nie Mzoe Wbic Na Serwa?! Help


Misiek12120

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam maly problem otoz postawilem serwer wg poradnika narazie proobowalem się zalogowac na rainie i wszystko dziala kolega tez sprobowal i on ma błąd podczas laczenia sie z serwem serwer byl stawiany na hamachi wszystko jest niby pieknie cacy ale ten zasrany błąd innym tez niechce dzialac prosze o pomoc co z tym zrobic? ;( za odpowiedz ktora pomoze dam 5x5

Opublikowano

Inni gracze zmienili ip na twoje z koncówką 100 w mc.txt? Jak nie to niech zrobią , nie działa ? Spróbuj później bez końcówki 100.

<!--sizeo:7--><span style="font-size:36pt;line-height:100%"><!--/sizeo--><!--coloro:#FFFF00--><span style="color:#FFFF00"><!--/coloro-->P<!--colorc--></span><!--/colorc--><!--coloro:#00FFFF--><span style="color:#00FFFF"><!--/coloro-->o<!--colorc--></span><!--/colorc--><!--coloro:#4169E1--><span style="color:#4169E1"><!--/coloro-->m<!--colorc--></span><!--/colorc--><!--coloro:#A0522D--><span style="color:#A0522D"><!--/coloro-->o<!--colorc--></span><!--/colorc--><!--coloro:#FF00FF--><span style="color:#FF00FF"><!--/coloro-->g<!--colorc--></span><!--/colorc--><!--coloro:#FFFACD--><span style="color:#FFFACD"><!--/coloro-->ł<!--colorc--></span><!--/colorc--><!--coloro:#FFFFFF--><span style="color:#FFFFFF"><!--/coloro-->e<!--colorc--></span><!--/colorc--><!--coloro:#00FF00--><span style="color:#00FF00"><!--/coloro-->m<!--colorc--></span><!--/colorc--> <!--coloro:#0000FF--><span style="color:#0000FF"><!--/coloro-->d<!--colorc--></span><!--/colorc--><!--coloro:#FFFF00--><span style="color:#FFFF00"><!--/coloro-->a<!--colorc--></span><!--/colorc--><!--coloro:#8B0000--><span style="color:#8B0000"><!--/coloro-->j<!--colorc--></span><!--/colorc--> <!--coloro:#FF0000--><span style="color:#FF0000"><!--/coloro-->5<!--colorc--></span><!--/colorc--><!--sizec--></span><!--/sizec-->

 

 

<!--sizeo:7--><span style="font-size:36pt;line-height:100%"><!--/sizeo--><!--coloro:#FFFF00--><span style="color:#FFFF00"><!--/coloro-->Masz<!--colorc--></span><!--/colorc--> <!--coloro:#0000FF--><span style="color:#0000FF"><!--/coloro-->sprawę<!--colorc--></span><!--/colorc--> <!--coloro:#00BFFF--><span style="color:#00BFFF"><!--/coloro-->?<!--colorc--></span><!--/colorc--> <!--coloro:#FF8C00--><span style="color:#FF8C00"><!--/coloro-->Napisz<!--colorc--></span><!--/colorc--> <!--coloro:#00FF00--><span style="color:#00FF00"><!--/coloro-->GG<!--colorc--></span><!--/colorc--> <!--coloro:#FF0000--><span style="color:#FF0000"><!--/coloro-->--->><!--colorc--></span><!--/colorc--> <!--coloro:#FFFF00--><span style="color:#FFFF00"><!--/coloro-->8767551<!--colorc--></span><!--/colorc--> <!--coloro:#4169E1--><span style="color:#4169E1"><!--/coloro-->:)<!--colorc--></span><!--/colorc--><!--sizec--></span><!--/sizec-->

Opublikowano

a jaki masz problem zobacz w przydatnych tutorialach w podpietych masz

Jeżeli uważasz, że Mou to dobry medator forum wklej to do swojej sygnaturki GG:3236172

MrCebula to zjeb!Jeśli popierasz moje zdanie wklej to do sygny!

Jeżeli uważasz że Cebula to je*any neo kid,

jestem nałogowym nabijaczem postow sprzedaje konta na zamowienie 1000 postow w miesiac pisac na gg nieno zarcik :D ale jesli to nie zabronione to z checia

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...