Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst] MrGamesMetin2 vs Móraż


MrGamesMetin2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający:MrGamesMetin2

Wyzwany: ktokolwiek

Wstawianie prac do: do 3 dni

Głosowanie do: do 3 dni

Tematyka: 13 wersów o miłości, może być nieudanej, miłość to opasły temat

Notatka: przyjmujesz, rzucasz swoje wersy.

Opublikowano

Na początek podam, że nie będę pisał 13 wersów jak jakiś pojeb.

 

 

 

Chłopak z dobrego domu na imprezie poznał dziewczynę,

zakochał się, następnego dnia umówił się z nią pod kinem,

przyszedł przed czasem, wystrojony, w portfelu karta z pinem,

pomyślał po seansie uczcimy wieczór lepszym winem,

dziewczyna nie przyszła, poszedł sam obejrzeć film,

poszedł zrobić siuru, tam była ona z nim,

popatrzył chwilę, nie wiedział co ma zrobić,

wyjść z głową opuszczoną w dół, czy skurwiela pobić,

wychowany był tak a nie inaczej, przykra sprawa,

poszedł do domu załamany, wciągnął grama,

następnego dnia poszedł do niej z rana,

myślał, że i ona jest w nim zakochana,

jednak tak nie było, to strasznie go wkurwiło,

wyjaśnił z nią co w sercu mu tkwiło,

wychodząc spotkał w drzwiach typa z kina,

wyjął glocka, strzał, i chłopaczka nima.

 

 

 

"wychodząc spotkał w drzwiach typa z kina,

wyjął glocka, strzał, i chłopaczka nima."

 

Taki dziwny koniec, i zabić chłopaka jakiegoś o dziewczyne ktora go zdradziła?

 

 

:) chodzi o to, że koleś zdradzony dostał kulkę :P

Sygnajpg_xxrerxa.jpg
Opublikowano

Oo, napisałem 13, wybacz chodziło mi oczywiście o 16... Nie wiem jakim cudem to zrobiłem.

 

@Down

 

sram na to konto, zakładając je, byłem jeszcze gimbusem i jarałem się metinem, innego mi się zakładać nie chce. Spoko, sram na to. Dziewczyna mnie rzuciła miesiąc temu, ale po chuj wam to wiedzieć to pojedynki a dział "Zażalenia bo mam ciężkie życie" lajt.

Opublikowano

ale, że co ? Buffka się z Tobą rozwiodła ? Nie no dobra sory, po prostu nick masz przejebany i ciężko zachować w stosunku do ciebie powage.

 

potem oddam głos

Opublikowano

Zaczynając pewnym słowem miłość

moje serce się dzięki Tobie odpaliło

wszystko we mnie się bogaciło

coś mnie pewnego razu bardzo chwyciło

to co w moje serce leciało chybiło

kobieto, to mnie w chuj zraniło

coś we mnie jednak Cię broniło

moj mózg opanowany przez serce

byłaś moją kawą w kawiarencę

od poczatku byłem strasznym napaleńcem

ale ty teś byłaś mega zboczeńcem

pomimo to zjebałaś wszystko

mówiłem, jesteś w tym detalistką

pomimo to, pragnę spróbować znów

nie chce znów płakać jak będzie nów

Więc czekam na szansę, kolejną, uff...

 

Pewnie nie równa się twojemu, ale dopiero zaczynam, pozdro :)

Opublikowano
dziewczyna nie przyszła, poszedł sam obejrzeć film,

poszedł zrobić siuru, tam była ona z nim,

Powtórzenia. Trochę bezsens z tym 'siuru'.

 

jednak tak nie było, to strasznie go wkurwiło,

wyjaśnił z nią co w sercu mu tkwiło,

Nie lepiej brzmiałoby: wyjaśnił to wszystko co w sercu mu tkwiło?

Lepiej szłoby to nawinąć na bicie.

 

wychodząc spotkał w drzwiach typa z kina,

wyjął glocka, strzał, i chłopaczka nima.

Mroczne. Poczulam dreszcze czytając te wersy.

Jednak to 'nima' do mnie nie przemawia jakoś.

 

Zaczynając pewnym słowem miłość

moje serce się dzięki Tobie odpaliło

Zaczynając pewnym słowem miłość? troche dziwny poczatek.

 

Poza tym, te rymy... aż za bardzo to wszystko sie rymuje.

 

Głos na Móraża.

| nie rozmawiaj z hejterami. banuj ich. | KLIK | GRAFIKA | TEKSTY |

Opublikowano

Móraż rozjebał system

Kozacki tekst dramato-komedia, chociaż na trudny temat "miłość" ;P

 

Widzę u Cb duży progres. Naprawdę. ;]

 

// PS. U przeciwnika widzę 8 normalnych wersów bez rymu, no i wiesz, Niedokladny ładnie to podkreślił ^^

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...