Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst] BetoniaŻ vs Patrykusss321


Móraż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający:Bricklayer

Wyzwany: kto chce

Wstawianie prac do: do 3 dni

Głosowanie do: do 3 dni

Tematyka: Piszemy dwie 16, pierwsza o Polsce, druga o Polaku.

Notatka: Przyjmujesz, zaczynasz.

Sygnajpg_xxrerxa.jpg
Opublikowano

Proszę nie wszczynać kłótni.

Móraż - nie obrażaj osoby, której nie znasz.

 

Przypominam, że dział ten poświęcony jest pojedynkom, a nie bezsensownym kłótniom.

Dwie osoby dodają prace, a Waszym zadaniem jest je ocenić i zagłosować na lepszą - bez zbędnych nieporozumień.

Polecam na przyszłość nie dawać się zaczepkom, bo to posty typu Móraża to tylko prowokacja do kłótni.

| nie rozmawiaj z hejterami. banuj ich. | KLIK | GRAFIKA | TEKSTY |

Opublikowano

Ciężkie słowa o Polsce wyrażają mą opinię

Gdzie w tym kraju jest bezkarność za pedofilię

Ledwo przełykam ślinę gdy tylko pomyślę chwile

Dlaczego tym krajem rządzą kłamliwe świnie

W końcu ich czas minie, ale już patrzeć nie mogę

Na te jedzenie, które w sklepach jest takie drogie

Jak tylko przypomne sobie jak było 20 lat temu

Za czasów PRL'u, było wtedy więcej problemów

Sam nie wiem czemu ale już się tu gubie

W tym ciągłym samym Warszawskim brudzie

A ludzie nazbyt często ten syf olewają

Chociaż tak naprawdę oni ten burdel stwarzają

To trudne, w Polsce wszyscy na wszystkich

Każdy walczy aby przetrwać i wyrzywić swoich bliskich

Większość lotów niskich, szlachetni pozostaną w cieniu

Ale złemu, po małemu, życzę samych problemów

 

 

Ten temat o polakach trochę się nim brzydzę

Bo znam kilku takich ludzi co idą na łatwiznę

Wychodzisz na ulice, wracasz, masz pod okiem pizdę

Potem wielka nie wiadoma kto ci zrobił taką krzywdę

Miałeś dobrą brykę, nowiutki stał w garażu audi

Ale już tam nie stoi bo w nocy Ci go zajebali

Wielcy nieznani, wiadomo o kimteraz tutaj piszę

Jak chcesz tędy przejść to lepiej zapłać nam dychę

Modlą się mohery w kościele " O litość panie błagam"

Wbiega idiota z raną na ciele, krzyczy "ave satan"

Polak zna się na żartach, które rozśmieszają dzieci

Ale pod wpływem alkoholu dzisiaj zginął dzieciak trzeci

Pobity na śmierć patologia prawie wszędzie

Dresy JP, niewiedzące gdzie jest ich miejsce

Wiem, że gówno z ludzi się na około robi

Gdy Polak równo nielegalnie kasę kroi

Opublikowano

W Polsce się nie da żyć, to wiesz nie od dzisiaj,

nie masz pleców w rządzie, nie masz też tutaj bycia,

premier podwyża VAT, raz po raz,

pensję stoją w miejscu, u ludzi płacz,

bo nie mają za co wysłać do szkoły dziecka,

przecież brudne nie pójdzie, ministrze weź przestań,

zamiast pomóc to ludzi wsadzają za kraty,

był głodny to ukradł, chleba nie weźmie na raty,

biorą kasę na rozwój kraju, chowają do własnej kieszeni,

potem narzeka polityk, młodzież pogrążona w zieleni,

żyć w kraju rządzących debili dłużej ja nie chciałem,

okazja wyjazdu, bez zastanawiania się ją wykorzystałem,

bo jaką ma przyszłość obecnie młody?

musi kraść radia, torebki i samochody,

inaczej nie przetrwa, bo skąd weźmie szmal?

Premierze coś ukradł wszystko, weź nam oddaj.

 

 

 

Każdy się boi Polaka, wiadomka,

dla niego jak złoto, jest chleba kromka,

z Polakiem nie wygrasz, to skończone świnie,

dla kasy zabili by nawet własną dziewczynę,

albo pobili by rodzoną matkę lub brata,

jakby poczuli, że na koncie świeżutka wypłata,

to straszne, jednak to prawda w większości,

nie oddasz pięć złotych, masz połamane kości,

dlaczego w innych krajach jest zgoda?

jeden za drugiego z chęcią życie odda,

jednak nie u nas, tu by życie odebrał,

choćby za to, że dzisiaj ma większego nerwa,

przyjedzie Niemiec czy facet from Bruksela,

pomogę Ci bracie, rano budzi się bez portfela,

każdy Polak to pieprzony złodziej,

dlaczego Premierze? Bo żyje na głodzie!

Sygnajpg_xxrerxa.jpg
Opublikowano

Teksty na wysokim poziomie. Oby dwóch wypadli zajebiście.

 

Patrykus:

"Gdzie w tym kraju jest bezkarność za pedofilię"

 

Raczej w Polsce jest karana pedofila..

 

Móraż czasem tracił rytm, nie dociągał na max wersy i gdzie nie gdzie właśnie brakuje pojedynczych,

Małych słów by utrzymać rytm. W jednym wersie opuścił rym.

 

Ogólnie teksty poziomem bardzo do siebie zbliżone.

Nie mogę napisać który lepszy.

 

Remis. ;)

 

Zajebiście Panowie, propsy. ;)

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano
Zajebiście panowie. Ja także głosuję na remis. :P

 

Ciekawe ile jest będzie takich komentarzy.

 

Twoja stara jebie gównem. A teraz powtarzajcie ten komentarz dalej.

 

Głos na patrykusa

Opublikowano

Ciekawe ile jest będzie takich komentarzy.

 

Twoja stara jebie gównem. A teraz powtarzajcie ten komentarz dalej.

 

Głos na patrykusa

 

Po prostu chciałem być taki jak Majken. Wiesz, on jest weteranem -.-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...