Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

AssasinXCraft 1.3.1 Herobrine + Frakcje [Kwadratowa Masakra]


Archerowy123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezentacjax.png

AssasinXCraft [Kwadratowa Masakra] Herobrine + Frakcje!

informacjeo.png

083.gif Adres IP:188.165.239.94:8299

083.gif Typ Serwera:Survival

083.gif Potwory:Tak

083.gif Zwierzeta:Tak

083.gif PvP:Tak

083.gif Premium:Nie

083.gif Sloty:5 :C

083.gif Biala Lista:Tak

083.gif Nether:Tak

083.gif On/Off: ikonkabf.png

 

pluginyy.png

Herobrine,World Edit,World Guard Factions itd

ekipab.png

Archerowy

infododatkowe.png

Oto serwer, na którym jest plugin na Herobrine i Frakcje. Serwer jest na 1.3.1 , macie tu link do downloadu minecraft,jar na 1.3.1 :D.

http://www.speedyshare.com/FG5XX/minecraft.jar

Podanie:

Nick:

Imie:

Wiek:

Staż w Minecraft:

O sobie:

Dlaczego ty:

 

 

 

 

bydawidhard.png

Opublikowano

Nick:Meszekow

Imie:Paweł

Wiek:14

Staż w Minecraft:Ok 1 rok

O sobie:Jestem Paweł ,lubie gry komputrowe ,szczegolnie sandboxy i fpsy.Lubie także dziewczyny. :>

Dlaczego ty:Emm ,bo lubie grac na herobrainie? Kiedys gralem z kumplem na prywatnym serwerze wlasnie na tym pluginie.

Opublikowano

Nick:Shannon

 

Imie:Krystian

 

Wiek:13

 

Staż w Minecraft:2-3 latka

:)

 

O sobie:Jestem ogarniety

 

Dlaczego ty:Lubie poprostu takie serwery

:)

 

 

Dodany.

 

Nick:Meszekow

 

Imie:Paweł

 

Wiek:14

 

Staż w Minecraft:Ok 1 rok

 

O sobie:Jestem Paweł ,lubie gry komputrowe ,szczegolnie sandboxy i fpsy.Lubie także dziewczyny. :>

 

Dlaczego ty:Emm ,bo lubie grac na herobrainie? Kiedys gralem z kumplem na prywatnym serwerze wlasnie na tym pluginie.

 

 

Dodany :D

Opublikowano

Podanie:

Nick:Xephonman

Imie:Wojciech

Wiek:13

Staż w Minecraft:3 Latka :O

O sobie:Jestem wojtek lubie gry komputerowy sport i wiele innych ^^

Dlaczego ty:Poniewaz lubie takie servery :I

FACE PALM

Opublikowano

Podanie:

Nick:Xephonman

Imie:Wojciech

Wiek:13

Staż w Minecraft:3 Latka :O

O sobie:Jestem wojtek lubie gry komputerowy sport i wiele innych ^^

Dlaczego ty:Poniewaz lubie takie servery :I

 

Dodany!

Opublikowano

Podanie:

Nick: Michcik127

Imie: Michał

Wiek: 14

Staż w Minecraft: Coś koło 1,5 roku

O sobie: Jestem doświadczonym graczem minecrafta, jestem miły, szanuje innych i jest ze mną dobra zabawa! :)

Dlaczego ty: Szczerze to szukam jakiegoś serwera na którym będę mógł grać przez dłuższy czas no i oczywiście na którym jest dobra atmosfera.

Opublikowano

Podanie:

Nick: Michcik127

Imie: Michał

Wiek: 14

Staż w Minecraft: Coś koło 1,5 roku

O sobie: Jestem doświadczonym graczem minecrafta, jestem miły, szanuje innych i jest ze mną dobra zabawa! :)

Dlaczego ty: Szczerze to szukam jakiegoś serwera na którym będę mógł grać przez dłuższy czas no i oczywiście na którym jest dobra atmosfera.

 

Dodany! :D

Opublikowano

Podanie:

Nick : Nakafirus58

Imie : Przemek

Wiek: 15

Staż w Minecraft: Z 2 latka

O sobie : Lubie gry komputerowe mmorpg , fpsy , minecraft i wiele innych .

Dlaczego ty: Szukając serwer pragnełem coś co mnie zainteresowało , a teraz szukam serwer na dłuższy czas , który da mi wiele frajdy i na którym jest niezła atmosfera .

Opublikowano

Podanie:

 

Nick : Nakafirus58

 

Imie : Przemek

 

Wiek: 15

 

Staż w Minecraft: Z 2 latka

 

O sobie : Lubie gry komputerowe mmorpg , fpsy , minecraft i wiele innych .

 

Dlaczego ty: Szukając serwer pragnełem coś co mnie zainteresowało , a teraz szukam serwer na dłuższy czas , który da mi wiele frajdy i na którym jest niezła atmosfera .

 

 

Dodany!

Opublikowano

Coś mi nie działa nie jestem na white liscie

edit: działa tylko full :(

może zwiększysz od 2 -3 sloty ?

Opublikowano

Coś mi nie działa nie jestem na white liscie

edit: działa tylko full :(

może zwiększysz od 2 -3 sloty ?

 

jesteś na white-list. Zwiększę jak bede miał więcej pieniędzy :D

Opublikowano

Podanie:

Nick: Lomey

Imie: Mateusz

Wiek: 15

Staż w Minecraft: od wersji beta 1.3_01

O sobie: Lubie grac w minecrafta i inne gry,nie wyzywam nikogo, potrafię się normalnie zachowywać

Dlaczego ty: jestem ciekaw jak będzie wyglądała rozgrywka

beznazwy1x.png
Opublikowano

Podanie:

Nick: Lomey

Imie: Mateusz

Wiek: 15

Staż w Minecraft: od wersji beta 1.3_01

O sobie: Lubie grac w minecrafta i inne gry,nie wyzywam nikogo, potrafię się normalnie zachowywać

Dlaczego ty: jestem ciekaw jak będzie wyglądała rozgrywka

 

Dodany

Opublikowano

Nick:Alerias

Imię:Patryk

Wiek:14

Staż w Minecraft:Gram już przeszło od wersji Classic 0.30

O sobie:Jestem inteligentnym , asertywnym i wyrozumiałym młodym człowiekiem który nie jest ''Gimbusem''.

Bardzo lubię grać w koszykówkę i piłkę nożną , a poza tym interesuję się informatyką.

Dlaczego ty: Dlaczego nie ? :D

Opublikowano

Nick:Alerias

Imię:Patryk

Wiek:14

Staż w Minecraft:Gram już przeszło od wersji Classic 0.30

O sobie:Jestem inteligentnym , asertywnym i wyrozumiałym młodym człowiekiem który nie jest ''Gimbusem''.

Bardzo lubię grać w koszykówkę i piłkę nożną , a poza tym interesuję się informatyką.

Dlaczego ty: Dlaczego nie ? :D

 

Dodany . Serwer jest na 1.4.6 nie długo dodamy Herobrine i reszte :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...