Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Instalacja oraz wgrywanie na płytę Windowsa!


hoops2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

UWAGA!!: Windows MX 8 by Malcolm którego zaprezentowałem nie jest wersją piracką!!

 

 

1. Wchodzimy na forum gdzie mamy zamieszczonego "windowsa" do pobrania[ modyfikacje np. Windows MX 8, Windows MX 7 itd. ] w moim wypadku będzie to: Proszę o zamieszczenie linków.

 

 

 

 

2. Gdy już go pobraliśmy to mamy go w formacie .iso. Jeśli nie wypakuj go z formatu .zip lub .rar.

 

 

 

 

3. Teraz musimy go wgrać na płytkę prawda? Otwieramy Nero najlepiej "Nero 7".

 

Punkt 1: Wybieramy zakładkę " Nagrywarka " .

Punkt 2: W liście wybieramy okienko z " Nagraj plik obrazu... "

 

34285905209664726324.png

 

 

Punkt 3: Szukamy naszego windowsa o formacie " .iso "

Punkt 4: Potem dajemy nazwę płycie itd. Pewnie zgrywaliście coś na płytkę.

 

 

02790680026681914177.png

 

 

 

 

4. Instalacja Windowsa oraz robienie partycji.

 

1. Wgraliśmy na płytkę wszystko poszło pomyślnie .

::::1. Wkładamy płytkę do napędu przy włączonym komputerze

::::2. Resetujemy komputer.

 

Gdy mamy ustawione że wykrywa płytę przy starcie to czekamy aż wyskoczy taki

napis " Żeby uruchomić napęd .... wciśnij jakiś klawisz "

 

Jeśli nie to dodam innym razem do poradnika

 

 

Teraz będzie czarny ekran po kilku minutach wyskoczy niebieski z przydzieleniem partycji

 

? Aby zainstalować system " X " na wybranej partycji, naciśnij klawisz ENTER.

 

? Aby utworzyć partycję w obszarze nie podzielonym na partycje, naciśnij klawisz C

 

 

? Aby usunąć wybraną partycję, naciśnij klawisz D

 

Może założyć 2, 3 itd. partycji. Więc wciskamy klawisz C i wpisujemy ile ma mieć " MB ". Gdy już zrobimy tak z 2 lub 3 partycje wybieramy dysk na którym ma być zainstalowany system.

 

 

 

 

THE END

 

 

I to koniec z resztą sobie sam poradzisz myślę że Ci się poradnik przydał . Pozdrawiam :) Na końcu zamieszczę Screen Shoty z tworzenia partycji oraz windowsa mx 8.1

 

 

 

 

 

Poradnik zrobiłem sam, pozwalam wrzucać na inne fora tylko za podaniem autora TuT'a.

 

 

 

 

 

SS Windows MX 8.1:

 

2506449.jpg

 

 

 

 

SS Tworzenie partycji:

 

part_01.jpg

 

 

 

 

 

Link do Windows MX 8: http://forum.windowsmx.pl/pobieranie-mx8-1-instrukcje-t5162.html

87164478848518422776.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...