Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Odstęp przed rangą oraz kropka po lv


Gość Steam343

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, szukałem i nie mogę znaleźć, jak oddzielić poziom od rangi, oraz dodać kropke przed lv.

 

Chodzi o takie coś : przed

 

Lv 99Ranga [Nick]

 

Po:

 

Lv. 99 Ranga [Nick]

Opublikowano

Nie da sie tak zrobic,bynajmniej ja jeszcze na zadnym serwerze tego nie widzialem

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Nie da sie tak zrobic,bynajmniej ja jeszcze na zadnym serwerze tego nie widzialem

 

Da radę zrobić, na Balanti masz. Trochę ReverseCraft'ingu i gotowe.

50596142255057180250.png

Opublikowano

Zaraz sciagne Clienta i bede to mial wiec wrzuce Ci.

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Ale lipny hosting maja ... przy laczu 10 mb/s leci mi po 120 Kuń podeslesz swoja binke ?

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

To jest proste, moze odswieze sprzed paru dni.

 

Ale otwierasz binke notepadem...

 

Szukasz "Lv %s" nie pamietam czy %s, nie jestem pewny. %s to Lvl, zostaw to.

 

I zmien na "Lv.%s"

 

Pamietaj ze w pliku musi byc taka sama ilosc znakow jak wczesniej, jezeli nie, binka Ci sie sypnie.

 

jak chcesz miec cos dluzeszego np. "Poziom %s" usuwaj "TYLKO W TEJ LINII GDZIE LEVEL" znaczki "NUL" i NUL i znak

­

Opublikowano

Ok, dzięki ;) A wiesz moze jeszcze jak oddzielić level od rangi ? Zamiast:[ 99Rycerski ], Było [ 99 Rycerski ].

Opublikowano

Spacja po %d : D I wywalasz 1 NUL

 

Zrobiłem wersje dla Ciebie

 

Download

http://www15.zippyshare.com/v/42525675/file.html

 

Screen:

351dcg0.jpg

 

Skan

https://www.virustotal.com/file/d93140efec415c39152e0dbe7fa41dbdc5ece6a7249e8b50438b676c6feb8efa/analysis/1357592741/

 

Wiem że syf, ale taka Binka metina, nie musisz sciagac.

­

Opublikowano

Tu masz :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/811525-dif-spacja-po-lv-x-ranga/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/811955-difpoziom-xx-ranga-nick/

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Dziękuję wszystkim za pomoc (++ xD), temat można zamknąć ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...