Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Przepisać Kod Z Obrazka? - By *Ziomq*


Vanosh.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Nie wiem czy wam się to przyda ale napiszę. Jeżeli jest jakiś serwer gdzie przy rejestracji musisz użyć j. koreańskiego czy chińskiego to bardzo prawdopodobne, że się przyda. ;)

 

Podejrzewam iż część z was zna ten program i to b. dobrze. :)

 

Otóż w Windowsie XP istnieje program o nazwie "Tablica znaków". Można go znaleźć w narzędziach systemowych.

 

 

beznazwym.png

 

 

Jeśli chcemy skopiować dany znak klikamy na niego dwa razy wtedy pojawi nam się w tym pustym polu. Następnie klikamy Kopiuj, aby skopiować dany znak. Cała filozofia. Program wygląda tak:

 

 

beznazwy2qz.png

 

Kto wie , może kiedyś wam się przyda. :D

 

 

Pozdrawiam, Pancake. ;)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Zaraz po warnie jebne za komentarze typu "napewno się przyda". ^_^

Ale dobra tym razem odpuszcze (jak zawsze) oO

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

lipa..

nie każdy ma j. koreański na kompie więc .. i do tego czcionkę ...

jak widać tablica jest ustawiona wg. czcionki Arial ;]

 

Najpierw trzeba mieć czcionkę koreańską... którą mogłeś zuploadować. ;)

b577e893e102f.png

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Mam nowy pomysł co do tego obrazka przed chwila próbowałem zarejestrować się na http://reg.sro8.com/reg.html i jest tam chiński znaczek do przepisania zauważyłem ze gdy spróbuje się go zaznaczyć tradycyjna metodą to się zmienia na inny ( czyli odświeża) wpadłem na pomysł żeby zaznaczyć go sposobem ctrl+a (zaznacz wszystko) a następnie ctrl+c (wklej) i się udało może niektórym z was też się to przyda.

Opublikowano

przydało mi się bardzo gdy robiłem konto na sjsro to skopiowałem jakieś krzaczki tam gdzie trzeba było wpisać adres i zadziałało ;D thx długo szukałem takiego tematu

aha i jakby co to w viscie tez takie coś jest

31141tz.gif

ubd5178.png

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

witam ; ) , mam pytanko , co mam wpisać przy rejestracji w polach ; code , invication code i jeszcze ID Number ; //

Opublikowano

Na stronie Microsoftu lub płycie Windowsa jest dostępny jezyk koreański chiński ruski czy pruski jaki chcecie...

29980.gif

sygnaj.gif

fwiqae.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...