Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] DarkCraft [FB lub 4FUN wybierzcie w komentarzach] [Parkour] [NO-WL] [NO-PREMIUM] [Start w Piątek] [20 slotów] [Szukamy Adminiów i innych]


tomekxdpl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg DarkCraft

informacje.png

strzalka.gifTYP: 4FUN

strzalka.gifSloty: 20

strzalka.gifIP: Podam kiedy będzie otwarte :)

strzalka.gifPotwory: OFF

strzalka.gifZwierzęta: ON

strzalka.gifPvP: OFF

strzalka.gifPremium: NON

strzalka.gifNether: ON

strzalka.gifBialaLista: OFF

 

admini.png

HeadAdmin Bl4cK_PL

pluginy.png

Wszystkie najpotrzebniejsze ;) i dużo umilających grę

inf.png

Start serwera szacujemy na piątek wieczorem.... Szukamy Administratorów , Budowniczych , KidModów oraz Modów ..... Podania składamy pod tematem .....

 

Oferujemy

-0 lagów

-miłą atmosferę

-mapy parkour

-ogarnięta administrację

-20 slotów i nawet więcej

 

 

Wzory:

 

 

Podanie na Admina :

 

 

Imię:

Nick (w Grze):

Wiek:

Znajomość Komend :

Adminowska składka na serwer/y (tak/nie):

Od kiedy grasz w Minecraft'a?:

Kontakt:

Dlaczego ty? :

 

 

Podanie na Budowniczego :

 

 

Jak oceniasz swój poziom budowania (od 1 do 10):

Ile poświęcisz czasu na grę : Ile możesz poświecić h w tygodniu

Dlaczego ty :

Masz wyobraźnie: T/N

Co umiesz budować: Piszemy co umiemy robić

Co chcesz budować: Piszemy co chcemy robić najbardziej

SS budowli: Jeśli możesz daj SS'a swojej budowli

Rekomendacje: Jeśli byłeś budowniczym pisz gdzie (to nie będzie reklama)

Masz poczucie humoru : T/N

Umiesz pracować w grupie : T/N

 

 

 

Podanie na KidModa :

 

 

 

Co robisz:

 

- Odpowiadasz na pytania graczy

- Wyrzucasz graczy za łamanie regulaminu

- Informujesz Admina o problemach/bugach

- Banujesz cheaterów itp.

- Mutujesz za przekleństwa i spam

- Ogarniasz podstawowe problemy graczy

 

 

Jakie wymagania musisz spełniać:

 

- Musisz być osobą w miare zaufaną, lecz nie musisz być szczególnie znany przez administracje. To jest taka ranga przygotowująca do bycia Moderatorem(Na moderatora nie ma podań, na niego się awansuje).

- Musisz być pomocny

- Musisz być cierpliwy

- Musisz posiadać mikrofon oraz program ts/skype

- Musisz mieć ogarniętą ortografie.

- Musisz spędzać na serwerze minimum godzinę dziennie, lecz im więcej, tym lepiej.

 

Wzór :

 

 

- Nick w mc:

- Wiek:

- Czy posiadasz ts-a:

- Coś o sobie:

- Dlaczego akurat ty:

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Podanie o Admina

imię:Michał

Nick (w Grze):Mati_b

Wiek:15

Znajomość Komend : bd

Adminowska składka na serwer/y (tak/nie):Tak

Od kiedy grasz w Minecraft'a?:od 2 lat

Kontakt:gg:38937068

Dlaczego ty? :Bo lubię pomagać graczom i ogólnie lubię być adminem .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...