Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Nie moge założyć priv serva hamachi na win7 32bit.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ludzie, kiedyś już to pisałem ale nikt mi nie udzielił poprawnej odpowiedzi i rozwiązania problemu.

 

A więc:

 

Nie mogę założyć serwera hamachi ani na jakimś pograć. Dlaczego?

 

Gdy np. wchodze na jakiś serwer i jestem podłączony do sieci, wszyscy mogą grać a ja nie. Pobierałem starsze wersje hamachi na win7, ale automatycznie się aktualizuje do najnowszej.. Próbowałem usuwać i instalować od nowa, nic nie pomaga.

 

Jak zakładam swój serwer hamachi to nie ma takiej karty sieciowej hamachi w virtual pc i virtual box i nawet w panelu sterowania, a mam zainstalowany.

 

Mój dostawca internetu to: Blueconnect (Era - T-Mobile)

 

System operacyjny: Windows 7 wersja 32 bitowa

 

Proszę o pomoc co zrobić z hamachi, żebym mógł grać na innych serwerach, albo stworzyć swój.

 

 

Pilne!

,,To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.''

                           

                     Jonathan Carroll

 

Opublikowano

Przy instalacji starego hamachi odznacz aktualizację. Nie pobieraj LogMeIn.

Opublikowano

Nie mogę odznaczyć, ponieważ jest na szaro.

,,To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.''

                           

                     Jonathan Carroll

 

Opublikowano

Blueconnect mam wewnętrzne ip.

 

 

 

@Ps:

 

Tego u innych nie ma jak mają hamachi, a u mnie jest (to co zaznaczone czerwoną linią):

 

 

tegoniema.png

 

Uploaded with ImageShack.us

,,To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.''

                           

                     Jonathan Carroll

 

Opublikowano

Stwórz sieć i niech twoi koledzy połączą sie przez nią. Pamiętaj że dla innych spolszczenie musi być z normalną końcówką. W Virtualbox/Virtualpc/VMware skonfiguruj sieć. W FreeBSD sprawdź ustawienia sieci. Jeżeli to nie pomoże to nie wiem.

Pomagam w pisaniu skryptów/programów itd..

POMOGŁEM DAJ +

Opublikowano

Sprobuj reinstalowac hamachi oraz VirtualBoxa

 

lub:

 

Panel sterowania------->połączenia sieciowe-------->karta hamachi daj ON

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Chodzi o to, że ja tak jakbym nie miał zainstalowanego hamachi.Bo w panelu nie ma... A instaluje.

,,To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.''

                           

                     Jonathan Carroll

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...